У дошкільних навчальних закладах Черкас працівники скаржаться на низькі зарплати

У дошкільних навчальних закладах Черкас спостерігається кадровий колапс. Кухарі, медсестри, психологи і логопеди не хочуть працювати у дитсадочках через малі зарплати. Про це повідомила голова Асоціації керівників ДНЗ м.Черкаси Ірина Борісова під час заходу, який відбувся 14 вересня в Черкаській гімназії №9.

У навчальному закладі відбулася зустріч міських освітян з народним депутатом України Олександрою Кужель. На зустрічі також був присутній депутат Черкаської міськради, голова бюджетної комісії Юрій Тренкін. Під час заходу педагоги не соромилися, задавали багато питань і не втрачали дарма нагоди заручитися підтримкою і допомогою нардепа. Серед озвучених проблем рефреном лунали скарги на низькі зарплати.

За словами Ірини Борісової, вихователі дитсадочків вдячні міській раді і міському голові за нещодавно ухвалене рішення про 20% доплати. Але окрім вихователів, у садочках також працюють няні, кухарі, медсестри, психологи. І набрати таких фахівців у штат з кожним днем стає дедалі складніше. Адже йти працювати за мізерну платню ніхто не хоче.

Олександра Кужель порадила працівникам дитсадочків звернутися до міської ради з проханням підтримати фінансово з міського бюджету і інших працівників ДНЗ. Депутат міськради Юрій Тренкін, який брав участь у заході, погодився, що це слушна пропозиція, і пообіцяв, що міська влада розгляне таку можливість.

За інформацією “Про головне“.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.