12 безробітних залучено до громадських робіт на Чигиринщині

«Соціальний захист – це особлива галузь, яка знаходиться найближче до життєвих інтересів населення. Саме працівники соціальної сфери першими приходять на допомогу у вирішенні різних питань літніх людей, осіб з інвалідністю. Соціальні робітники відчувають життєвий пульс суспільства і люди вірять їм, йдуть до них з впевненістю у тому, що знайдуть співчуття та підтримку. Ця професія, що передусім визначається категоріями добра й милосердя, сьогодні вкрай необхідна людям. А робота, яка проводяться в Територіальному центрі соціального обслуговування Чигиринського району,  є суспільно корисною і виконується завдяки залученню безробітних до організації громадських робіт в установі», – повідомляє директор районної філії Черкаського ОЦЗ Світлана Коршунова.

З початку поточного року між районною філією та Територіальним центром, на умовах співфінансування, заключено 3 договори «Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації», до яких залучено 12 осіб.

Директор Територіального центру Андрій Заїченко відзазначає, що «Безробітні, які приймають участь в громадських роботах, здійснюють догляд за одинокими  непрацездатними особами, у тому числі особами похилого віку, та допоміжні роботи у Територіальному центрі».

З метою подальшої організації  громадських робіт та забезпечення зайнятості працездатного населення, вирішення питань соціального розвитку Чигиринщини, і надалі продовжуватиметься тісна співпраця з соціальними партнерами.

За інформацією Чигиринської районної філії ОЦЗ.

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.