Цього року з підприємства “АЗОТ” стягнуто 4,5 млн грн заборгованості

Більше 1,2 млн грн заборгованої зарплати стягнуто на користь працівників Черкаського ПАТ «АЗОТ» Державною виконавчою службою області на початку серпня. Загалом же цього року з підприємства стягнуто 4,5 млн грн заборгованості.
Нагадаємо, що з 2 квітня в Україні стартувала кампанія Мін’юсту з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. ПАТ «АЗОТ» був одним з найбільших в області боржників. Завдяки роботі ДВС Черкаської області, працівники цього підприємства отримують заборговані їм кошти.

Протягом 7 місяців 2018 року на виконанні у відділах державної виконавчої служби Черкаської області перебувало 275 виконавчих проваджень про стягнення заборгованості із заробітної плати та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами на загальну суму 9,5 млн грн.

Фактично виконано 138 виконавчих документів на суму 5,1 млн грн.

– Станом на сьогодні боржниками по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами в органах ДВС Черкаської області є 26 підприємств різної форми власності, які мають заборгованість на загальну суму майже 3 млн грн, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Він також додав, що виконавчі провадження з виплати аліментів та зарплат мають найвищий ступінь соціальної вразливості, адже за ними – долі тисяч людей. Тому стягнення виплат за цими категоріями виконавчих документів Мін’юстом поставлено у пріоритет.

Загалом по Україні на примусовому виконанні в органах ДВС станом на сьогодні знаходиться 17,6 тис виконавчих документів про стягнення заборгованості із заробітної плати та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, на загальну суму 438,9 млн грн. Всього з початку року стягнуто 248,5 млн грн. заборгованості. Повністю погашено борги відносно 19 тис працівників.

За інформацією прес-служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.