Міський бюджет за перше півріччя 2018 року перевиконали на 5,1%

Сьогодні члени виконавчого комітету підтримали проект рішення міської ради про звіт щодо виконання бюджету за перше півріччя 2018 року. Наступним кроком стане затвердження відповідного документу депутатами на найближчому сесійному засіданні.
 Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
Заслухавши презентацію  стосовно виконання міського бюджету за перше півріччя 2018 року, міський голова Анатолій Бондаренко подякував директору департаменту фінансової політики Наталії Джуган та її працівникам за підготовку збалансованого документу.
Це, зокрема, засвідчують показники його фактичного перевиконання на 5,1 відсотка, що у грошовому вимірі складає 39 млн. грн.
“Як би свого часу  його не критикували, але зараз – за підсумками півріччя – можна стверджувати, що бюджет був складений правильно. Це дало можливість не лише його перевиконати, але й реалізовувати капітальні об’єкти з ремонту доріг, освітніх та спортивних закладів тощо, фінансово підтримувати наші комунальні підприємства «Черкасиелектротранс», «Черкасиводоканал» й інші, які відіграють істотну роль у належному функціонуванні та життєзабезпеченні Черкас”, – зазначив Анатолій Васильович.
У свою чергу, Наталія Джуган, виступаючи перед присутніми, наголосила, що  з 2015 року міський бюджет, враховуючи трансфери та субвенції, зріс фактично втричі.
Тоді як  цього року міська влада Черкас вперше у повному обсязі передбачила видатки на виплату зарплати та обов’язкових платежів  для всіх бюджетних установ міста. Зокрема, всіх освітніх, медичних, культурних та спортивних об’єктів.
Ознайомитись із показниками виконання міського бюджету за перше півріччя 2018 року можна ТУТ.
Про це повідомляє Про Головне.
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.