У Шполянській громаді продовжують капітальний ремонт доріг

Без названия (3)

У Шполянській громаді  невпинно ремонтуються дороги. Кожного тижня, збільшуючи частку від запланованого на рік обсягу робіт з капітального ремонту доріг.

— За результатами трьох з половиною місяців дорожнього будівельного сезону (квітень-середина липня), відповідно до затверджених проектів в адмінцентрі громади було заасфальтовано 10 міських вулиць, але найбільше перехрестя міста, що становить 24 тис. 727 м2 дорожнього покриття. На ремонт доріг із міського бюджету було спрямовано 13 млн 300 тис. грн, – зазначив міський голова Сергій Кравченко.

Наразі у місті вже заасфальтовано вулиці Карбишева, Героїв Крут (І ділянка),  Іванівська, Котляревського, Волонтерська (І ділянка), Ушинського, Івана Носача, Івана Кожедуба, Національна (І ділянка), Комарова, капітально відремонтували найбільше перехрестя вулиць Героїв Крут-Терешкіська-Мар’янівська-Каштанова. Зроблено поточний ремонт на 34 вулицях міста та сіл громади.

Роботи з асфальтування вулиць продовжуватимуться і надалі, доки дозволятимуть погодні умови та фінансові можливості бюджету.

Про це пише “Про Все“.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.