Черкаські підприємці зможуть отримувати здешевлені кредити в банках-партнерах

загруженное (1)

Ширші фінансові можливості та ґрунтовніша освіта – малий та середній бізнес області має все більші ресурси для розвитку власної справи. Зокрема й завдяки співпраці з фондами підтримки підприємництва.

Про залучення кредитних коштів на пільгових умовах для розвитку підприємництва та важливість якісної освіти для підприємців говорили у Шполянській ОТГ.

– Доступніший фінансовий ресурс – одна з найосновніших потреб наших малих та середніх підприємців, – каже заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань. – У цьому напрямку ми розширюємо співпрацю з провідними профільними установами. Так, на початку червня ми уклали угоду про співпрацю з Німецько-Українським фондом. Завдяки чому наші підприємці зможуть отримувати здешевлені кредити в банках-партнерах із частковою компенсацією відсоткових ставок із місцевих бюджетів.

Зараз в області працюють над положенням про надання фінансово-кредитної допомоги. Цей документ необхідний для прозорого та ефективного механізму отримання частини компенсації відсоткових ставок.

Про це пише «Діловий Регіон».

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.