Близько 140 проектів розміщено на інвестпорталі від Черкащини

630_360_1492076756-2734

Попитом у інвесторів користуються ділянки, які мають розвинену інфраструктуру та логістику. Втім таких пропозицій не дуже багато по області.

На цьому наголосив директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації Роман Карманнік Тож, аби таки залучити інвестора, треба формувати належної якості пропозицію для нього. Як державної чи комунальної власності, так і приватної.Зараз на інвестпорталі розміщено близько 140 позицій від Черкащини по грінфілдам, браунфілдам та виробничій нерухомості. Щомісяця в департаменті обробляють 2-3 запити щодо розміщення виробництва від 300 робочих місць. Комунікують через офіс UkraineInvest та напряму. Рішення по одному такому запиту може бути від півроку до року і більше.

– Важливо зустрічатися з інвесторами, які вже реалізували інвестпроекти, – зауважує Роман Карманнік. – Ймовірність повторної інвестиції набагато вища, ніж залучення нової. Окрім того, на місцях важливо налагодити ефективну комунікацію з приватними власниками. Мати юридично підготовані логістично- та комунікаційно-привабливі земельні ділянки. З боку обласної адміністрації ми завжди відкриті до співпраці.

Про це пише «Діловий Регіон».

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.