Жашківський завод харчової промисловості створює нові робочі місця

фото

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання  соціальних послуг населенню.

Тож маючи інформацію про те, що служба зайнятості є одним із перших помічників у підборі персоналу, працівники ТОВ “Нові продукти” звернулися до Жашківської районної філії Черкаського ОЦЗ з метою укомплектування вакансій контролера з якості продукції та завідувача лабораторії. Особливості професій передбачають предметні знання та навики в роботі, тому фахівці філії запропонували провести «День відкритих дверей» на виробництві за участю безробітних. На захід було запрошено 8 безробітних громадян, які виявили бажання особисто ознайомитись з потенційним  місцем роботи та умовами праці.

Директор департаменту якості Алла Васькевич ознайомила присутніх зі сферою діяльності підприємства: «Група Компаній «Нові Продукти» — компанія харчової промисловості України, яка виготовляє енергетичні та слабоалкогольні напої, питну воду та снеки. Підприємство виробляє напої, що відповідають найвищим світовим стандартам якості».

У свою чергу виконуюча обов’язки завідуючої випробувальної лабораторії Алла Скінтей обгрунтувала потребу в кваліфікованих працівниках: «Увесь асортимент напоїв Групи Компаній «Нові Продукти» виробляється на сучасному заводі в Жашкові.   Екологічно чиста місцевість навколо Жашкова дає можливість видобувати підземні води найвищої якості, а також  Жашків, як і вся Черкаська область, — це регіон із позитивною динамікою економічного розвитку. Обсяг продукції, яку випускає завод, постійно збільшується, тому постійно створюються нові робочі місця».

Після ознайомлення безробітних з головними вимогами до кандидатів на посади, з кожним було проведено індивідуальну співбесіду. Запрошені мали змогу заповнити анкети та залишити резюме потенційному роботодавцю.

Про це інформує прес-служба Черкаського ОЦЗ.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.