Інформаційний центр Європейського Союзу відкрили у ЧДТУ

Він інформуватиме містян та жителів Черкащини про можливості євроінтеграції на регіональному та локальному рівнях. Сьогодні в світі діє більше 600 центрів, які відкрито переважно при університетах, національних бібліотеках та дослідницьких центрах.

На урочисту подію відкриття до Черкаського державного технологічного університету прибули шановані гості, зокрема, голова відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіс Вільчінскас, та місцеві посадовці, інформує Діловий Регіон.

Цього дня Юргіс Вільчінскас та ректор ЧДТУ Олег Григор підписали угоду між Європейським Союзом, представленим Представництвом Європейського Союзу в Україні, та Черкаським державним технологічним університетом про створення Інформаційного центру «ЄС».

–        Ми надзвичайно пишаємося, що знайшли такого серйозного партнера, як Черкаський державний технологічний університет, який дозволив нам відкрити ще один інформаційний центр – перший у Черкаській області та 26-й в Україні, – зазначив Юргіс Вільчінскас.  – Ми дуже сподіваємося, що в майбутньому цей Центр стане мотором, який організовуватиме різноманітні семінари, конференції, воркшопи, тренінги.  Ми віримо, що Центр не буде лише інформаційною територією, а стане проактивним майданчиком для того, щоб місцевий бізнес, державні організації, академічні заклади та студенти могли більше дізнатися про європейські проекти та програми, буде прогресивною діалого-консультативною платформою, яка вийде за рамки університету.


Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.