За реалізацію власного проекту зможуть отримати по 10 000 гривень черкаські школярі

Протягом червня учні семи шкіл міста Черкаси візьмуть участь у програмі мовних таборів “GoCamp”, у межах якої отримають по 10 000 грн на втілення корисних для шкільної громади проектів. Ініціативу реалізує ГО “GlobalOffice” за підтримки Черкаської міської ради. Кошти на учнівські проекти виділять у межах бюджету участі шкіл.

Про це повідомляє видання “Про все”.

З 6 по 27 червня у Черкасах вперше запровадять бюджет участі у школах.Тобто кожен може впливати на розподіл коштів через створення різноманітних проектів або голосування за них.

Бюджет участі шкіл з 2013 року уже успішно діє у навчальних закладах США, Франції, Португалії, Польщі та інших країнах.

Сім навчальних закладів готуються прийняти у себе іноземців, а також розробляють програму табору, важливою частиною якої буде реалізація учнівського соціального проекту, спрямованого на покращення життя шкільної громади.

У межах проекту  школярі відвідуватимуть мовний табір, де спільно з іноземним волонтером розроблятимуть ідеї та план реалізації власних ідей. Наприкінці табору шкільна громада шляхом голосування обере найкращий проект, який отримає 10 тисяч гривень на його втілення.

Організатори запевняють, що завдяки бюджету участі шкіл діти розвивають основні навички суспільної діяльності: робота в команді, лідерські якості, конкурентну гру, компромісний підхід, критичну думку, публічні виступи та самовираження. В цей час школа створює демократичну атмосферу, підвищує прозорість, зміцнює довіру учнів до управління школою, а місто стає рушійною силою для впровадження демократичних змін для молодого покоління України.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.