Субсидії по-новому: у Черкасах містяни стоять в черзі на оформлення субсидій з 6 ранку

У Черкасах триває субсидійний ажіотаж. Як повідомляють у Департаменті соціальної політики Черкаської міської ради черги на переоформлення субсидій під будівлею починають зростати з 6:30 ранку. Так напередодні станом на 8 годину ранку на бульварі Шевченка, 307 перебувало вже понад 100 громадян.

Також цього дня в громадській приймальні встановлено черговий рекорд – 1213 відвідувачів протягом одного дня. Зусилля працівників департаменту направлено на якісний прийом всіх громадян, що потребують підтримки держави.

Втім існує і зворотня сторона медалі. Працівники приходять на роботу раніше встановленого часу, працюють у власну обідню перерву, залишаються опісля завершення робочого дня о 17 15 та виходять у вихідні дні. Все це для того, щоб фізично опрацювати подані у попередні дні тисячі заяв містян. Зважаючи, що це по-більшості жінки, які мають родини та дітей залишається лише вклонітися їх самовідданій праці на благо громади міста.

Нагадаємо, що субсидійний ажіотаж в Черкасах відбувається через чергові зміни «правил гри» від уряду, що внесено Постановою від 27.04.2018 № 329.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.