У Черкасах продовжують дорожчати цигарки

Без названия

Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що інфляція на споживчому ринку Черкаської області у квітні 2018 р. порівняно з попереднім місяцем становила 0,9%.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,1%. Найбільше (на 7,6%) подорожчали овочі. На 2,9–0,5% підвищилися ціни на соняшникову олію, м’ясо та м’ясопродукти, безалкогольні напої, масло, хліб, рибу та продукти з риби, сметану, кисломолочну продукцію, маргарин, макаронні вироби, рис. Водночас на 3,7–1,6% подешевшали гречані крупи, фрукти, яйця, цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,6%, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,3%, алкогольні напої – на 0,6%.

Одяг і взуття подорожчали на 1,3%, із них взуття – на 1,6%, одяг – на 1,2%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,6% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на каналізацію на 9,9%, водопостачання – на 6,9%, утримання будинків та прибудинкових територій – на 3,3%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,5% в основному спричинено подорожчанням автомобілів на 4,7%. Разом з тим на 1% подешевшали паливо та мастила.

У сфері зв’язку ціни зросли на 2%, що пов’язано з подорожчанням  послуг мобільного зв’язку на 4,4% та інтернету – на 3,1%.

Ціни на послуги ресторанів та готелів підвищилися на 2,2%.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.