Смілянським дітям із інвалідністю організували поїздку до Канева

Invalidnost_pri_psoriaze_-_dayut_li_i_kak_poluchit

Вже 10 років поспіль у Каневі проходить Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Дніпровські хвилі». Його організували люди з обмеженими можливостями для таких же, як самі. Кожного року фестиваль набирає обертів, поширення, це чудове місце для людей з інвалідністю, щоб поспілкуватись, показати свої таланти, приємно провести час, повідомляє smila-ua.com

Постійними учасниками фестивалю «Дніпровські хвилі» є сміляни. Міський Центр соціальних служб щороку організовує поїздки на цей захід.

Днями, зранку у Канів від нашого міста поїхали два автобуси молоді з інклюзивністю, це 24 дитини та їхні батьки. На фестиваль відправились авторитетні учасники із Сміли, яких уже знають, запрошують, чекають, а також молоді таланти, наймолодшому з них всього 6 років. Смілянські діти-інваліди добре підготувалися до фестивалю, везуть хореографічні постановки, декламування, оригінальні вироби, вишивку, вокальні номери. І вони виступатимуть, і для них виступатимуть інші діти та деякі відомі артисти.

“Спочатку ми проводимо смілянський міський фестиваль «Вір у себе». Його талановиті переможці їдуть виступати на інших конкурсах,- розповідає директор Смілянського МЦ СССДМ Інга Гончаренко для сайту Сміла.UA. – Наші діти вміють багато чого. Їм просто потрібно дати віру в себе та включити в соціум. Це вже десятий фестиваль, який ми відвідуємо. Ми дуже вдячні за допомогу нашим постійним меценатам: ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко. А також основним спонсорам – батькам. Без витримки батьків, без їхньої щоденної опіки та турботи, дітям із особливими потребами було б дуже важко.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.