Сміляни скаржаться на керівників міста

Kakie_dokumenti_nuzhni_pri_oformlenii_nasledstva

Перед останнім засіданням виконкому у залі зібралося кілька громадських активістів та небайдужих жителів Сміли. Чекаючи на нараду, вони обговорювали найболючіші проблеми міста та доручили кореспондентові сайту Сміла.UA написати про головні питання та бачення їх вирішення від громади.

Одна з найголовніших проблем у нашому місті – кадрова. На думку смілян, якби у нас на ключових посадах були розумні керівники, у місті не було б такого хаосу. Пересічних жителів хвилює питання, чому на посадах у відділі освіти так багато пенсіонерів? Чому не дають дорогу молодим професіоналам? І це стосується й інших сфер життєдіяльності міста. Якби можна було обновити кадровий склад управлінців, прибрати старих, які себе скомпрометували, і поставити молоду команду, а потім з них і спитати, – тоді б у Смілі справи пішли б на краще, – вважають прості містяни.

Друге важливе питання – преміювання посадовців. Поки наше місто знаходиться у такій жахливій ситуації – на премії ніхто не повинен розраховувати. Знову ж таки, чому не піднімається питання з надмірним преміюванням у розмірі 20-30 тисяч грн у відділі освіти? Невже у бюджеті нашого міста багато зайвих коштів? Тому пересічні сміляни пропонують шукати гроші на потреби міста, забравши премії у службовців.
Третє важливе питання – ремонт доріг. Чому досі автошляхи міста не ремонтуються? Спартакіада депутатів – це все дуже добре. Але якщо міським обранцям хочеться показати свою силу – краще б вийшли і розкидали асфальт на якійсь дорозі, зробили б добру справу – ото був би вчинок! Замінити піар на конкретні справи – ось ще одна пропозиція від смілян.

І наостанок звернення до всіх інших жителів Сміли: чому ви такі байдужі? Де ваша активність? Чому у нас так мало активістів і громадських діячів? Завжди, коли треба постояти за інтереси міста, у центр виходить лише купка одних і тих же людей. Де 70-тисячне місто? Невже люди думають, що хтось прийде і вирішить всі наші проблеми замість нас самих?

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.