У Звенигородці на щеплення та стерилізацію безпритульних тварин витратять 50 тисяч гривень

Вирішувати проблему безконтрольного поширення безпритульних тварин та гуманізувати ставлення до них місцевих мешканців, владі допомагає переселенка зі Сходу, що вже знайшла дім і добрі руки до 200 звенигородським хвостатим безхатькам.

50 тисяч гривень виділила міська влада Звенигородки на вакцинацію проти сказу та стерилізацію безпритульних тварин – і до настання холодів тут уже встигли почати роботи. Ветеринарний лікар із м. Ватутіне Наталя Притула, що допомагала не одному району області втілювати їх місцеві програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, стерилізувала та вакцинувала проти сказу вже 8 бездомних собак. Приводили їх місцеві волонтери, організовані Світланою Трясіною, що 4 роки тому переселилася із Луганська до Звенигородки, пише Вичерпно.

– На Черкащині мене вразила велика кількість безпритульних тварин на вулицях, — розповідаєволонтер Світлана Трясіна. – Не могла спокійно дивитись – і за цей час мені вдалось передати у добрі руки до 200 цуценят. А тепер допомагаю організувати роботи з вакцинації проти сказу та стерилізації безпритульних собак. І сьогодні люди, які спершу не розуміли або виступали проти, тепер запитують, коли продовжаться роботи, пропонують допомогу у доставці безпритульних собак від своїх багатоквартирних будинків.

У свою чергу заступник міського голови Звенигородки Сергій Щербина зазначає, що працівникам  своєчасно вдалося розпочати роботи – адже з весною проблема безконтрольного розмноження тварин та упередження поширення сказу стає надзвичайно гострою для кожного села чи міста області.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.