Обсяги виробництва одягу на Черкащині зростають

У січні 2018р. порівняно з січнем 2017р. індекс промислової продукції становив 100,0%  (по Україні – 103,6%).

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів індекс промислової продукції становив 176,7%, у переробній – 98,9%.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв випуск промислової продукції становив 92,3%. У січні 2018р. вироблено 212 т туш, напівтуш, четвертин необвалених яловичини і телятини свіжої чи охолодженої, 76 т туш, напівтуш свинини свіжої чи охолодженої, 3,6 тис.т тушок кур, курчат свіжих чи охолоджених, 89 т виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі, 5,3 тис.т олії соняшникової нерафінованої та її фракцій (крім хімічно модифікованих), 0,9 тис.т сиру тертого, порошкового, голубого та іншого неплавленого (крім свіжого сиру, сиру із молочної сироватки та кисломолочного сиру), 9,5 тис.т борошна пшеничного чи пшенично-житнього, 3,2 тис.т круп, борошна грубого помелу з вівса, кукурудзи, рису, 2,1 тис.т хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, 99,7 тис.дал пива солодового (крім пива безалкогольного і пива з вмістом алкоголю не більше 0,5%), 0,7 млн.дал напоїв безалкогольних типу лимонаду, оранжаду.

На підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 118,5%. У січні 2018р. вироблено 1,2 тис пальт та плащів тощо жіночих та дівчачих, 13,7 тис жакетів та блейзерів (крім трикотажних) жіночих та дівчачих, 3,1 тис суконь (крім трикотажних) жіночих та дівчачих, 11,5 тис блузок, сорочок та батників (крім трикотажних) жіночих та дівчачих, 0,5 тис пар жіночого взуття, призначеного для носіння на вулиці, з верхом зі шкіри натуральної.

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності випуск промислової продукції збільшився у 2,1 раза. Вироблено 7 штдверей та їх коробок та порогів з деревини, 2,1 тис.т гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини, залишків або відходів рослинного походження, 0,7 тис.т коробок та ящиків з паперу або картону гофрованих.

На підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції випуск продукції становив 91,5%. У січні 2018р. менше випущено нітрату амонію (крім у таблетках, подібних формах або упаковках вагою10 кг і менше) на 21,2%, засобів мийних та засобів для чищення – на 18,1%, мила та речовин поверхнево-активних органічних у вигляді брусків, брикетів, фігурних формованих виробів або у інших формах для туалетних цілей – на 5,1%. Зросло виробництво аміаку безводного – у 3 рази, парфумів – на 43,1%, полiуретанів у первинних формах – на 22,2%.

У виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів випуск промислової продукції зменшився на 18,2%.

У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції індекс промислової продукції становив 104,9%.

На підприємствах металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання індекс промислової продукції становив 121,2%.

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, обсяг промислового виробництва збільшився на 9,2%. За січень 2018р. збільшився випуск трансформаторів вимірювальних потужністю не більше       1 кВ·А (уключаючи для вимірювання напруги); устатковання для наповнення, закупорювання пляшок, банок, закривання ящиків, мішків, їх запечатування, наклеювання етикеток, устатковання для газування напоїв; обладнання для сільського господарства, садівництва та бджільництва; обладнання промислового для виробництва хлібобулочних виробів (крім печей хлібопекарських та тісторозкочувальних машин).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво збільшилось на 2,2%. У січні 2018р. вироблено 199,6 млн.кВт·годин електроенергії, що на 18,7% більше ніж у січні 2017р., відпуск теплоенергії зменшився на 18,5%.

Про це “Економіка Сьогодення” дізналась у ГУ статистики у Черкаській області.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.