Затримано директора центру післядипломної освіти ЧДТУ, яка вимагала від студента 12 000 грн. неправомірної вигоди (ФОТО)

IMG_4382

Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області викрито директора навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської освіти Черкаського державного технологічного університету, яка вимагала від студента 12 тис. грн. за сприяння у складанні екзаменаційних сесій та невідрахування з університету. Про це Економіка Сьогодення дізналась у прес-службі прокуратури  Черкаської області.

Вказану службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому безпосередньо під час одержання частини обумовлених коштів в сумі         6 тис. грн., які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.