На спортивні майданчики Черкас виділили майже 6 млн грн із державного бюджету

86-futbolnyj-myach-vorota-gol-oboi-sport-1366x768-710x434

Черкаська міська рада отримала додаткову субвенцію з державного бюджету в розмірі 5,8 млн грн, яка буде розподілена на iшкільні спортивні майданчики міста.

За розподіл цих коштів по спортивних об’єктах міста проголосували на  виконкомі.

Зокрема, кошти підуть на капітальний ремонт прилеглої території та спортивних майданчиків Першої міської гімназії, ЗОШ №2, 8, 4, 5, 18, 20, 24, 3, фізико-математичного ліцею; капітальний ремонт будівлі «Дніпро-80″ та капітальний ремонт ДЮСШ номер 2. Також із цієї суми будуть виділені кошти на капітальні ремонти ЗОШ №6 та прилеглої території ДНЗ ясла-садочка №69. На спортмайданчики буде виділено по 400 тис. грн, а на ДЮСШ — 500 тис. грн.

У разі зарахування цієї субвенції, згідно постанови Кабміну, з бюджету міської ради має бути забезпечене співфінансування.

Передбачається, що має бути 3% співфінансування, тому заступник директора департаменту фінансової політики Роман Жовнір запропонував збільшити доходи міського бюджету на 5,8 млн і передбачити співфінансування для кожного об’єкту у розмірі 3%.

Ця субвенція з держбюджету була виділена за сприяння нардепа Олега Петренка. Окрім того, директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин зауважив, що вони направляли лист на Кабмін, щоб із держбюджету також виділили кошти на футбольні майданчики міста. Мова йде першу міську гімназію, ФІМЛІ, 1, 8, 11, 22 та 21 школи.  На кожен із семи об’єктів має бути виділено по 30 тисяч гривень. У 22 школі має відбутися тільки заміна покриття.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.