Євгеній Глєбов: «Слово має бути вірним, дія – рішучою»

фото (36)

Як пам’ятаємо, місяць потому представниками Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» та Державної екологічної інспекції у Черкаській області була проведена громадська екологічна експертиза на території Бабанської селищної ради Уманського району щодо критичного стану річки Ревуха.

Зазначимо, що представники ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» вже не одноразово проводили громадські експертизи в сфері екології і що головне з ефективними результатами для громади.

Так, за словами Євгенія Глєбова, директора ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» по результатам проведеної 29 серпня 2017 року екологічної експертизи отримані перші позитивні зрушення.

«Уманська РДА вже на найближчій сесії ради розгляне питання виділення коштів на розроблення проектно-кошторисної документації на проведення робіт щодо покращення гідрологічного режиму та санітарного стану річки Ревуха. Також, Уманською РДА вже надано відповідний пакет документів до Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА щодо включення заходу «Очищення річки Ревуха в селищі Бабанка Уманського району» до обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки. Агенція завжди доводить всі справи до кінця, тож і ця знайде всіє логічне результативне та позитивне завершення на користь громаді. «Слово має бути вірним, дія – рішучою». Разом ми сила! Слава Україні!», – зазначив Євгені Глєбов.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.