У Смілі триває боротьба із амброзією

048667.jpg.pagespeed.ce.2u0HoK8g5r

Щороку міська влада закладає кошти на знищення амброзії. Алергенну рослину влітку  щодня викошують на значній території міста. Нині – у мікрорайоні Малої Яблунівки.

– Виявляємо зарості амброзії і самостійно, і за зверненням громадян, – зазначає начальник інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Олександр Яценко. – Наприклад, біля Будинку культури у Малій Яблунівці – люди до нас звернулись, інспекція з благоустрою уклала договір із СКП «Комунальник» і одразу почали працювати. Кошти на це виділяються з природоохоронного фонду щороку і за потребою, як-от зараз, використовуються. Викошувати доводиться багато. Одні з найбільш проблемних зон – мікрорайони РПЗ, Шевченка. Загалом великий обсяг робіт покладено на працівників СКП «Комунальник», бо в місті лише вони цим займаються. Щоб прибрати амброзію на приватних територіях – біля магазинів, будинків, звертаємось до їх власників, мешканців, щоб викосили також. У крайньому випадку вживаємо заходи адміністративного характеру. Чому просимо? Бо, на приватних територіях ми не маємо права за бюджетні кошти виконувати такі роботи, залишати ж алергенні зарості не можна.

Амброзія небезпечна для людей. Квітковий пилок викликає ряд алергенних захворювань, тому важливо якомога раніше виявляти та знищувати рослину, поки вона не почала нищити здоров’я.

Про це пише smilamedia.org.ua.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.