У «Мрії» молоді допомагали здійснити мрію фахівці центру зайнятості

Jpeg

Для 110 відпочиваючих дітей шкільного віку дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Мрія» фахівці Черкаського міського центру зайнятості провели День профорієнтації, пише ЕКОНОМІКА СЬОГОДЕННЯ.

Активними учасниками пізнавально-розважальних ігор стали учні 9-10-х класів, які проявили свою ерудицію та позмагалися між собою під час профорієнтаційної гри «Учасники ринку праці». У свою чергу діти 2-8-х класів переглянули цікаві відеоролики про професії та спробували свої сили в інтерактивній грі «Вгадай хто я?».

На заході всі учні ознайомилися з розмаїттям професій, навчилися розмежовувати схожі між собою спеціальності, дізналися про навчальні заклади регіону та фах, який в них можна здобути, пройшли профорієнтаційне тестування на професійну спрямованість та склали план професійного розвитку особистості.

«Проведення подібних заходів допомагає дітям відчути власну відповідальність перед вибором професії і усвідомити, що кожен з них в майбутньому обов’язково обере для себе справу, яка буде приносити задоволення», – підсумувала фахівець з профорієнтації Юлія Симошенко.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.