У нас вже не купиш просту електролампочку, – німецька делегація ділилась досвідом із черкащанами

8

У рамках перебування німецької делегації з району Гота (Німеччина) відбулась презентація матеріалів про роботу міських комунальних підприємств та охорони навколишнього середовища. В презентації взяли участь керівники району, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних підприємств районної ради та керівники управлінь і відділів райдержадміністрації.

Про роботу міських комунальних підприємств коротко доповів учасникам зустрічі керівник відділу комунальних послуг Норберт Кашек. Він зазначив, що в місті Гота нараховується біля 900 малих підприємств, які займаються енергозабезпеченням. Ці підприємства являються одними із прибуткових.

Річний товарооборот таких підприємств складає 6,0 млн. євро за рік. В Німеччині є ринок газу та електроенергії. Тільки у місті Гота працює близько 150 продавців газу та електроенергії. Але на думку німецького фахівця, це дуже складний та кропіткий процес, до якого йшли не один рік.

Муніципальні підприємства в свій розвиток за рік вкладають близько 3 — 4 млн. євро.

Також обговорено презентаційні матеріали охорони навколишнього середовища. Як зазначив, керівник відділу комунальних послуг мета — охорона клімату від забруднення різними атмосферними викидами підприємств.

В місті Гота розроблено план дій з охорони клімату та навколишнього природного середовища, до якого для його покращення залучено населення та розроблено Програму дій “Agenda 21” за моделлю сталого економічного розвитку. В най блищі 5 років Німеччина планує відмовитися від атомної енергетики, а через 10 років від вугілля, перейшовши на відновлювальну енергетику, таку як сонячна.

Над цим сьогодні працюють німецькі фахівці. В Німеччині давно вже не купиш просту електролампочку, тільки продаються енергозберігаючі.

Про це пише Інфоміст.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.