В Черкасах аналізують тарифи на житлово-комунальні послуги

В Черкасах аналізують тарифи на житлово-комунальні послуги

Про це йшла мова на нараді щодо перевірки тарифів на житлово-комунальні послуги для населення міста Черкаси, яка відбулася в облдержадміністрації  під головуванням заступника голови ОДА Михайла Коваленка. Про це інформує управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ Черкаської облдержадміністрації.

У зв”язку з тим, що останнім часом значно побільшало звернень представників громадських організацій м.Черкаси щодо визначення вартості комунальних послуг при встановленні тарифів на житлово-комунальні послуги для мешканців міста, головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом було поставлено конкретне завдання та терміни щодо утворення в установленому порядку комісії з перевірки формування тарифів на житлово-комунальні послуги в Черкасах, вивчення складових тарифів, розрахунків собівартості відповідно до вимог чинного законодавства.

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Людмила Зарічна повідомила присутніх про утворення робочої групи, до складу якої залучено представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів, представників Черкаського міськвиконкому, керівників підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг та представників громадських організацій міста Черкаси.

Управлінням проведено узагальнення всіх матеріалів, що подані територіальними органами виконавчої влади по перевірках житлово-комунальних підприємств від Державної фінансової інспекції, антимонопольного комітету та сектору НКРЕ в області.

За дорученням прокуратури Черкаської області перевірялось питання щодо виконання комунальними підприємствами «Соснівська служба утримання будинків», «Придніпровська служба утримання будинків», «Служби утримання будинків «Митниця» ухвали Київського апеляційного суду від 03.02.2011 щодо визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 25.11.2008 № 1747 «Про встановлення вартості житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій», яким встановлено вартість житлово-комунальних послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з 01.12.2008. При цьому встановлено, що зазначеними підприємствами не проведено перерахунок вартості наданих послуг.

Тарифи на послуги з утримання будинків регулюються на рівні органу місцевого самоврядування, а відтак питання про здійснення перерахунків тарифів мешканцям міста приймається лише на рівні Черкаського міськвиконкому.

По завершенню наради, Михайло Коваленко дав відповідні доручення, наголосивши, що найближчим часом перевірки тарифів на житлово-комунальні послуги для населення міста Черкаси мають бути ефективно здійснені.

 

 

Ви можете залишити коментарі, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі