Архіви за місяць липня, 2018

Аферисти в інтернеті: які схеми використовують шахраї

В Україні кількість користувачів мережі зростає щодня. В інтернеті починають працювати не тільки банківські сервіси і магазини, а й шахраї. Українців знаходять за допомогою куплених баз, розміщених оголошень. І наступною жертвою може стати будь-який активний користувач мережі. “Обозреватель” перевірив на собі, як працюють аферисти.

Середньообласний рівень підготовки до опалювального сезону становить 60%

У Смілі зривають підготовку до опалювального сезону. Про це стало відомо під час координаційної наради в ОДА під головуванням очільника області Юрія Ткаченка. На ній ішлося про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років.

Міський бюджет за перше півріччя 2018 року перевиконали на 5,1%

Сьогодні члени виконавчого комітету підтримали проект рішення міської ради про звіт щодо виконання бюджету за перше півріччя 2018 року. Наступним кроком стане затвердження відповідного документу депутатами на найближчому сесійному засіданні.  Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Де в Черкасах 1 липня відключать світло

У Черкасах 1 лсерпня відбудеться планове відключення електропостачання. Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради. Планове відключення електропостачання відбудеться за такими адресами:

Лікувальний заклад, який обслуговуватиме більше людей, отримуватиме більше коштів, – Олег Стадник

Станом на 27 липня у Черкасах було укладено близько 102 тисяч декларацій із сімейними лікарями. Тобто, це зробив майже кожен третій черкасець. Темпи укладання угод із лікарями залишаються стабільно високими, незважаючи на сезон відпусток.

Виставку автомотехніки проведуть на бульварі Шевченка між вулицями Лазарєва та Байди Вишневецького

Тимчасово заборонити рух транспортних засобів бульваром Шевченка між вул. Байди Вишневецького та вул. Лазарєва 04 серпня 2018 року з 12.00 до 12.30 години для проведення виставки автомототехніки. Таке рішення ухвалив Черкаський міськвиконком,

Для агровиробників спростили процедуру отримання кредитів від іноземних банків

Національний банк України (НБУ) спростив для українських компаній та громадян процедуру отримання кредитів від іноземних банків. Тепер цей процес вимагатиме менше часу, завдяки повній автоматизації та відмові від процедури розгляду заявок та аналізу усіх документів, повідомляє прес-служба НБУ.

Кожен третій черкасець уклав декларацію із сімейним лікарем

За інформацією міськради Черкас, на 27 липня у Черкасах було укладено близько 102 тисяч декларацій із сімейними лікарями. Тобто, це зробив майже кожен третій черкасець. Темпи укладання угод із лікарями залишаються стабільно високими, незважаючи на сезон відпусток. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я і медичних

На Черкащині вже намолочено 543 тис тонн зернових і зернобобових

За оперативною інформацією  Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом  на 30 липня аграрії області зібрали 543 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур. Урожай зібрано на з 121 тис. га, що становить (47 % до прогнозу).  Середня  врожайності  становить 44,9 ц/га.

Як реалізувати бізнес-план підприємцям-початківцям: короткі настанови для черкащан

Без якісного бізнес-плану не буває успішного бізнесу. Ми розповімо, як його написати, на прикладі бізнес-плану для автомийки. Хочете ви запустити інноваційний технологічний стартап чи бізнес для миття машин, — без бізнес-плану такі проекти очікує провал.