Архіви за місяць лютого, 2018

Спеціальна комісія перевірить гральні заклади у Смілі

На черговій нараді у міській раді обговорювали проблему боротьби із незаконною діяльністю гральних закладів на території міста. Оскільки до членів виконкому звернулися обурені жителі міста із скаргою на самоуправство і розгул власників гральних закладів, було

5 центрів діагностики жіночих онкологічних захворювань діятимуть на Черкащині

На Черкащині відкривають скринінгові центри. Це дозволить охопити більшу кількість жінок і виявлення онко на ранніх стадіях. Скринінгові центри “Здоров’я жінки” працюють у центральних районних лікарнях

У 13 разів зросли доходи перших на Черкащині ОТГ

На початок 2018 року в області створено 26 об’єднаних територіальних громад. Черкащина посідає п’яте в Україні місце за кількістю ОТГ у 2017 році. Про це під час координаційноі наради повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, пише infomist.

На Черкащині подорожчав одяг

У січні 2018р. порівняно з січнем 2017р. індекс промислової продукції в області становив 100,0%. На результат вплинуло зростання у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності у 2,1 раза, добувній промисловості і розробленні кар’єрів у – 1,8 раза, металургійному

У Білозірській ОТГ виявили кілька значних порушень

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії бюджету Білозірської об’єднаної територіальної громади та окремих питань фінансово-господарської діяльності Білозірської сільської ради виявили порушень на загальну суму понад 330 тис. грн.

Відповідальність за несплату аліментів посилиться

З початку 2018 року відділами Державної виконавчої служби області стягнуто 7,4 млн грн на утримання 15 475 дітей. І ця цифра буде рости завдяки тому, що 6 лютого в дію вступив закон, який передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів.

Ярмарок вакансій відбувся на ПАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів»

Нещодавно Ватутінською міською філією Черкаського обласного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій на приватному акціонерному товаристві «Ватутінський комбінат вогнетривів». Серед 8 безробітних обирали претендентів на посади лаборанта з фізико-механічних випробувань та начальника автотранспортного цеху.

Фермерським кооперативам відшкодовуватимуть 70% компенсації за обладнання

Уряд передбачив у державному бюджеті на 2018 рік мільярд гривень на підтримку фермерів. Один із механізмів такої підтримки є відшкодування фермерським кооперативам 70% вартості обладнання. Про це повідомляє «Урядовий портал».

У смілянській школі відремонтували актову залу за 423 тисячі гривень

Смілянській школі понад 50 років і за цей період жодного разу не проводився капітальний ремонт актової зали. За короткий термін було оновлено сцену та саме приміщення – замінено троє дверей, вікна, проведено сучасне освітлення, повністю відремонтована стеля, пофарбовані у білий колір стіни, вирівняна підлога, покладено лінолеум, пише smila-ua.

У школах Золотоноші призупинили навчальний процес

У Золотоноші  28 лютого по 2 березня​ призупинили освітній процес. Призупинення навчання пов’язане із ускладненням епідеміологічної ситуації та з метою обмеження розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. Про це інформує сайт міста.