Архіви за місяць жовтня, 2016

Готель «Дніпро» отримав категорію чотири зірки

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України надало рекомендації обласному комунальному підприємству «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради щодо припинення дій, що містять ознаки вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Начальника одного з поштових відділень Золотоноші судитимуть за підробку документів

54

У провадженні Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом службового підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Про це повідомили в Золотоніській

Тергромади Черкащини освоїли 6 млн грн «інфраструктурної» субвенції

787028

З державного бюджету на формування інфраструктури у трьох діючих ОТГ Черкащини передбачено 12,8 мдн грн. З них на рахунки громад уже надійшло 9,9 млн грн, а використано – 5,9 млн грн. Зазначені кошти розподілені залежно від площі території та кількості сільського населення

Черкащани сплатили 43,5 млн грн за електроенергію

4

У січні–вересні 2016р. населенням області сплачено за спожиті житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 1165 млн.грн, або 131,8%  нарахованих за даний період сум. Про це “Економіка Сьогодення” дізналась від ГУ статистики у Черкаській області. 

Жашківський РЦЗ організував професійне навчання 21 безробітного

3

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, служба зайнятості використовує заходи активної підтримки безробітних зокрема, шляхом організації професійного навчання з метою здобуття особою відповідної кваліфікації або приведення її у відповідність до вимог сучасності.

Як на черкащан вплине підвищення мінімальної зарплати?

541548

Збільшення мінімальної заробітної плати на державному рівні стане ударом по фінансовій спроможності як підприємців, так і населення – вважає Ольга Ракова, голова ради підприємців Черкащини. Про це вона повідомила на своїй сторінці у «Фейсбук», інформує “Нова Доба”. Повний текст допису Ольги Ракової: 

Черкащина опинилась серед лідерів з виробництва м’ясних консервів

786478

Черкаська область – серед лідерів за виробництвом тушонки та паштетів. Водночас за останні півтора року обсяги виробництва м’ясних консервів в Україні знизилися, повідомляє ГолосUA. “На ринку м’ясної консервації в Україні спостерігається велике розмаїття виробників.

Реконструкція золотоніської каналізаційної системи коштуватиме понад 100 млн грн

2

Цього року обвал колектора у середмісті додав клопотів не лише комунальникам, а й містянам. Яка ситуація зараз та що роблять відповідальні служби, аби уникнути повторних провалів розповів у інтерв’ю «Про все» міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Звіт з єдиного внеску за жовтень 2016 року подається до 20 листопада за зміненою формою

542707

Заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи та організації та проведення перевірок суб’єктів декларування в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області

Канівський лісгосп поповнює автопарк власним коштом

1

Нещодавно в автопарку Софіївського лісництва ДП «Канівське лісове господарство» відбулося розширення рухомого складу за рахунок придбаного лісовоза «УРАЛ-43023», обладнаного краном-маніпулятором. Новопридбана техніка дасть змогу оперативніше виконувати замовлення із поставок лісопродукції.