Архіви за місяць серпня, 2016

Виплати вкладникам ПАТ «Банк Михайлівський» за оновленим реєстром відновляться 2 вересня

images

Станом на 26 серпня 2016 року вкладниками неплатоспроможного ПАТ «Банк Михайлівський» отримано майже 1,02 млрд грн гарантованого відшкодування, що складає 94% від загальної суми реєстру (1,08 млрд грн).

За минулий місяць у ПриватБанку виплатили понад 6,4 млн грн за полісами страховими полісами

???????????? ??????? ????? ????????? ??????????

За липень місяць у ПриватБанку виплатили понад 6,4 млн грн за полісами ОСЦПВ. Були проведені виплати: СК Кредо на суму 922 тис. грн, середня виплата – 15,5 тис. грн; CК СГ “ТАС” ДЕРЕВО – 5,5 на млн. грн, середня виплата становила 12 тис. грн. Про це інформує прес-служба ПриватБанку у м.Черкаси.

Черкаський центр зайнятості пропонує 60 вакансій у будівельній компанії та на кондитерській фабриці

фото

Черкаський міський центр зайнятості днями провів ярмарок вакансій будівельної компанії «Надія» та кондитерської фабрики «Шарлотт», в якому взяли участь понад 100 осіб. Як повідомили “Економіка сьогодення” у центрі зайнятості, під час заходу начальник відділу кадрів підприємства «Надія» Ліна Ткаченко розповіла присутнім про історію створення будівельної компанії,

Підприємці теж мають право на відпочинок

index

Фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб, мають право на відпустку один раз на рік протягом одного календарного місяця. Про це інформують у ДПІ у м. Черкасах.

Ціни на хліб можуть підвищитися

1_1_Hlib

Експерти аграрного ринку не виключають можливості здорожчання хліба та макаронних виробів в Україні уже восени, у зв`язку із монополізацією ринку. Про це повідомляє  “Соцпортал” з посиланням на «Енерголайф». За словами агропромислового експерта

Фонд гарантування вкладів шукає в Черкасах орендарів для приміщення колишнього банку “Фінанси і кредит”

images

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має намір передати в оренду нежитлові приміщення, що перебувають у власності АТ «Банк «Фінанси і Кредит». про це кореспондент “Економіка сьогодення” дізнався у прес-службі ФГВФО. Мова йде про колишні відділення неплатоспроможного банку у різних містах України, зокрема і в Черкасах.

Уманчан кличуть на військову службу за контрактом

фото

В Уманському міському центрі зайнятості, в рамках співпраці з військовим комісаріатом, відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройних Силах України за контрактом для безробітних чоловіків, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. У заході взяло участь 17 осіб. Як інформує кореспондент “Економіка сьогодення“, під час семінару

На Смілянщині порушено законодавство під час ліквідації комунального підприємства

2258

У ході опрацювання стану законності проведення аукціонів з продажу майна боржників у процедурах банкрутства Смілянською місцевою прокуратурою встановлено факт безпідставного відчуження арбітражним керуючим, ліквідатором одного з комунальних підприємств Смілянської міської ради, комунального майна банкрута. Про це “Економіка сьогодення” повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Найгірші фінансові результати підприємств Черкащини – у будівництві

734911sm

У I півріччі 2016 року 70,5% великих та середніх підприємств області (крім підприємств, що займаються сільськогосподарським виробництвом)  отримали прибутки на суму 2168,1 млн.грн; решта – зазнали  збитків – 778,1 млн.грн. Порівняно з січнем – червнем 2015 р. прибутки зросли на 24,4%, а збитки  зменшились у 4,1 раза.

Обласна влада вважає, що до вирішення проблем річки Рось мають долучитися й інші регіони

i.php

Обласна влада ініціює проведення на рівні Мінприроди України міжвідомчої наради щодо покращення стану р. Рось. Про це повідомили під час проведення робочої наради в Черкаській облдержадміністрації. Черкаська облдержадміністрація спрямувала на Міністерство екології