На Тясмині відновлюють Великояблунівську ГЕС

Як повідомляє Діловий регіон з посиланням на «Сміла.UA», адміністратор фейсбук-групи «Змінимо Смілу на краще!» Юрій Медведенко повідомив, що одна із компаній відновлює малу ГЕС у Великій Яблунівці. «Будь-яке будівництво – це розвиток. Компанія, що ремонтує малу ГЕС, проводить

Дахи черкаських будинків облаштовують фотоелектростанціями

За даними Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, на території Черкаської області діє 12 малих гідроелектростанцій, а саме: Корсунь-Шевченківська ГЕС та міні-ГЕС, Стеблівська ГЕС (Корсунь-Шевченківський район), Лисянська, Кам’янобрідська (Лисянський район), Юрпільська ГЕС (с.Юрпіль Маньківського району), Гордашівська, Лоташівська, Кривоколінська (Тальнівський район), Звенигородська ГЕС (Звенигородський район), Дубівська, Острівецька ГЕС (Уманський район).

Балаклеївська ОТГ домовляється із турецьким інвестором про будівництво сонячної електростанції

Балаклея першою на Смілянщині впроваджує масштабний пілотний проект з розвитку сонячних електростанцій. Про це сказав голова Балаклеївської ОТГ Ростислав Ситнік в інтерв’ю головному редактору міськрайонної газети «Смілянські обрії» Любові Косенко,

На День міста черкасці матимуть змогу ознайомитися із Проектом USAID з енергетичної безпеки

14 вересня ц.р з 11:00 до 17:00 жителі Черкас матимуть нагоду завітати до «Містечка USAID» та ознайомитися з програмами, які реалізуються в Україні за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку(USAID).

У Черкасах змінився термін передачі показників лічильників електроенергії

ТОВ “Черкасиенергозбут” звертає увагу споживачів” , що період прийому показів лічильника для побутових споживачів змінено, пише Економіка сьогодення. Як інформує пресслужба

У Золотоноші приватником завищено ціну на газ для Золотоніської райдержадміністрації

Золотоніською місцевою прокуратурою, за результатами моніторингу державних закупівель, встановлено підстави представництва інтересів держави та внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за ч. 1ст. 364-1 КК України за фактом зловживання повноваженнями місцевим ТОВ, пише Економіка сьогодення.

Держаудитслужба перевірить «Смілатеплокомуненерго» на відповідність встановлених тарифів для населення

21 підприємство ТКЕ, зокрема, і «Смілатеплокомуненерго», буде перевірено Держаудитслужбою на відповідність тарифоутворення для населення, повідомляє Прочерк з посиланням на smila-ua.com .

Черкаський активіст закликає Президента негайно зібрати раду національної безпеки та оборони України

Громадський активіст, керівник ГС “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов закликає Прзеидента розв”язати проблему енергоринку: Не встигнувши очухатись від формули Ротердам+  підприємства України шоковані новими правили гри, так званим новим «ринком» електроенергії, який вступив в дію з 1 липця ц.р. та вже дає перші наслідки.

Житель Свидівка заробляє на “зеленій” енергетиці до 200 тисяч гривень на рік

Майже 200 тисяч гривень на рік від сонця – такий заробіток четвертий рік поспіль має черкащанин Руслан Запорожець. Власноруч чоловік збудував на власному подвір’ї сонячну електростанцію, пише Економіка сьогодення.

«Черкасиенергозбут» пропнує споживачам нову послугу

Нову послугу запроваджено у Черкаському міському центрі обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут», пише Економіка сьогодення. Тепер громадян, які приходять у ЦОС, фахівці ТОВ «Черкасиенергозбут» безкоштовно навчають користуватись електронними сервісами Товариства.