Пеня за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги черкащанам не нараховується

Введення в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не є підставою для автоматичного нарахування споживачам пені. Про те, як встановлюються та здійснюються взаємовідносини між споживачами житлово-комунальних послуг та виконавцями комунальних послуг, управителями багатоквартирних будинків,

Голландський банк купив 40% проекту сонячної електростанції в Чигирині

Норвезька компанія Scatec Solar підписала угоду з голландським банком розвитку FMO про продаж йому 40% в проекті з будівництва сонячної електростанції (СЕС) потужністю 55 МВт в Чигирині (Черкаська обл.), Повідомила Scatec Solar.

Міський голова Черкас обіцяє містянам знизити тарифи на тепло

  З нового року черкасці отримають платіжки за теплоенергію зменшені на 40-150 грн. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у ФБ.

В Умані обговорили проект «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери міста Умань»

Відбулась перша зустріч міського голови Олександра Цебрія із представниками Швецької Північної Екологічної Корпорації (НЕФКО) та групою відповідних експертів по реалізації  проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери міста Умань». В рамках цього проекту  планується утеплення будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги по вулиці Шевченка, 50.

Фахівці ТОВ “Черкасиенергозбут” відвідали міжнародну виставку

Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновнювальна енергетика», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі (Київ), відвідали працівники ТОВ «Черкасиенергозбут». Подія була присвячена нагальним питанням сьогодення:

«Енергетична лавка» з’явилася в центрі міста Кам’янка

ТОВ «Черкасиенергозбут» спільно з Кам’янською міською радою втілює новий соціальний проект  «Енергію кожному і без обмежень». Відповідно до нього електропостачальна компанія ТОВ «Черкасиенергозбут» облаштувала у місті Кам’янка енергетичну лавку, що розташована на площі Героїв Небесної Сотні.

На канівській підстанції встановили новий трансформатор вартістю 15 млн грн

На канівській підстанції «Магніт» відбувся запуск нового трансформатора, на який завітали фахівці ПАТ «Черкасиобленерго». Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. Обладнання виготовлене на Кентауському трансформаторному заводі (Казахстан).

«Смілакомунтеплоенерго» очолив житель Черкас

Заступник міського голови Павло Іщенко повідомив журналістам, що вже звільнено директора КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслава Голубця і призначено в.о. нового директора – жителя Черкас Ігоря Работенка.

«До кінця тижня усі будинки Черкас мають бути з опаленням», – Ігор Волошин

Питанню опалення у Черкасах була присвячена ранкова нарада у міській раді, яку провів заступник міського голови Ігор Волошин. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради. Як доповів заступник директора департаменту ЖКК

Міський голова Черкас не задоволений ситуацією з теплопостачанням в місті

27 будинків Черкас на сьогодні й досі залишаються без тепла. Про це заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук повідомив під час оперативної наради міського голови з питання теплопостачання в місті. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.