В Умані обговорили проект «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери міста Умань»

Відбулась перша зустріч міського голови Олександра Цебрія із представниками Швецької Північної Екологічної Корпорації (НЕФКО) та групою відповідних експертів по реалізації  проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери міста Умань». В рамках цього проекту  планується утеплення будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги по вулиці Шевченка, 50.

Фахівці ТОВ “Черкасиенергозбут” відвідали міжнародну виставку

Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновнювальна енергетика», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі (Київ), відвідали працівники ТОВ «Черкасиенергозбут». Подія була присвячена нагальним питанням сьогодення:

«Енергетична лавка» з’явилася в центрі міста Кам’янка

ТОВ «Черкасиенергозбут» спільно з Кам’янською міською радою втілює новий соціальний проект  «Енергію кожному і без обмежень». Відповідно до нього електропостачальна компанія ТОВ «Черкасиенергозбут» облаштувала у місті Кам’янка енергетичну лавку, що розташована на площі Героїв Небесної Сотні.

На канівській підстанції встановили новий трансформатор вартістю 15 млн грн

На канівській підстанції «Магніт» відбувся запуск нового трансформатора, на який завітали фахівці ПАТ «Черкасиобленерго». Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. Обладнання виготовлене на Кентауському трансформаторному заводі (Казахстан).

«Смілакомунтеплоенерго» очолив житель Черкас

Заступник міського голови Павло Іщенко повідомив журналістам, що вже звільнено директора КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслава Голубця і призначено в.о. нового директора – жителя Черкас Ігоря Работенка.

«До кінця тижня усі будинки Черкас мають бути з опаленням», – Ігор Волошин

Питанню опалення у Черкасах була присвячена ранкова нарада у міській раді, яку провів заступник міського голови Ігор Волошин. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради. Як доповів заступник директора департаменту ЖКК

Міський голова Черкас не задоволений ситуацією з теплопостачанням в місті

27 будинків Черкас на сьогодні й досі залишаються без тепла. Про це заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук повідомив під час оперативної наради міського голови з питання теплопостачання в місті. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Канівське підприємство теплових мереж відмінило для споживачів штрафи

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях Канівського комунального підприємства теплових мереж виявило ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, пише Економіка сьогодення.   

Міський голова доручив провести оперативну нараду з теплопостачання в житлові будинки Черкас

Сьогодні під час оперативної ранкової наради міський голова Черкас Анатолій Бондаренко доручив департаменту житлово-комунального комплексу тримати під контролем старт опалювального сезону в місті

Час продемонструвати волю та знижувати тарифи, — Тимошенко

З моменту зміни влади минуло вже більше, ніж сто днів. Проте тарифи на ЖКП і досі залишаються для людей непосильними, що є неприйнятним. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в коментарях парламентським журналістам.