Інвестор планує вкласти 30 мільйонів доларів у будівництво сонячної електростанції у Ладижинській ОТГ

На Уманщині розпочинає діяльність новий інвестор – ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА». З його керівництвом 20 травня провів зустріч голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко. Зокрема, був присутній засновник

У Черкасах триває засідання Секції Асоціації міст України з питань ЖКГ

Захід проводиться в рамках в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Під загрозою відключення від електропостачання опинились 2100 побутових споживачів

На Черкащині під загрозою відключення від електропостачання опинились 2100 побутових і майже 170 юридичних споживачів, інформує ТОВ «Черкасиенергозбут». На Черкащині йде кампанія по відключенню від електропостачання споживачів, які не розрахувались за спожиту електроенергію. Вона триває з квітня. Як і попереджало ТОВ «Черкасиенергозбут»,

З початку року на Черкащині збільшилася кількість сонячних електростанцій на 45 одиниць

Переваги, які дає володіння домашньою сонячною електростианцією, оцінило і чимало жителів області. Вони швидко збагнули, що  придбавши сонячну електростанцію можна  забезпечувати потреби власних домогосподарств у електроенергії, і заробляти непогані гроші, продаючи вироблену електроенергію державі.

У Ватутіно розпочалося будівництво сонячної електростанції

У м.Ватутіно Черкаської області закладається сонячна електростанція, реалізацію проекту забезпечить компанія «NESI» з Китаю. Зустріч з главою міста вже відбулася.

У березні автозаправні станції Черкащини найбільше реалізували дизельного палива

У березні 2019 р. суб’єктами господарювання через мережу 272 автозаправних станцій та автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій Черкаської області продано у роздріб та оптом світлих нафтопродуктів і газу на 384,4 млн.грн, у тому числі у роздріб на 268,8 млн.грн, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

У Тальному відключають воду за борги

З 19 квітня у Тальному ТОВ «Черкасиенергозбутом» проводиться припинення постачання електричної енергії до свердловин, які забезпечують водою Тальне, за борги КП «Водоканал» перед постачальником електричної енергії ТОВ «Черкасиенергозбут», пише ПроГоловне.

193 жителі Черкащини мають домашні сонячні електростанцій

Усе більше і більше зростає інтерес жителів Черкащини до домашніх сонячних електростанцій. Фахівці галузі енергетики вже зафіксували стійку тенденцію до збільшення в області кількості домогосподарств, де встановили сонячні електростанції

Черкасців почнуть інформувати про борги новими квитанціями

З 12 квітня ТОВ «Черкасиенергозбут» починає надсилати квитанції за електричну енергію, спожиту у березні поточного року. ТОВ «Черкасиенергозбут» звертається до споживачів з проханням оплатити виставлені рахунки до 20 квітня, як це і передбачено Правилами роздрібного ринку електричної

“Черкасиобленерго” розпочали відключати боржників від світла

У Черкасах, як і обіцялось раніше, працівники “Черкасиобленерго” розпочали відключати боржників від світла. Деякі містяни, до слова, спромоглися за три місяці поточного року заборгувати біля 10 тисяч гривень, пише dzvin.media. Боржник, що проживає на вулиці Різдвяна у Черкасах, заборгував 8 тисяч 931 гривню.