Роботодавці міста Ватутіне працевлаштовують безробітних на нові робочі місця

Нещодавно відбулася робоча зустріч директорки Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлани Бабенко з місцевою підприємницею  Ольгою Білоконь, пише Економіка сьогодення. Під час зустрічі обговорювалися шляхи подальшої співпраці, зокрема з використанням електронних сервісів служби зайнятості, що допомагають пришвидшити процес пошуку працівників та мінімізують витрату часу на відвідування сервісної установи служби зайнятості.

Кар’єрний радник допоміг знайти роботу драбівському військовослужбовцю

Як інформують фахівці Драбівської районної філії ОЦЗ, від початку подій на Сході країни, доводиться вирішувати ряд важливих питань, одним з яких є допомога в адаптації до мирного життя тим, хто боронив країну від агресора.

На Черкащині стабільно високим залишається попит на бухгалтерів, медиків, вчителів та агрономів

За робітничими професіями найбільший попит роботодавців спостерігається серед водіїв автотранспортних засобів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, трактористів, дорожніх робітників, водіїв навантажувача

Черкасиелектротранс на роботу потрібні кондуктори

У комунальному підприємстві «Черкасиелектротранс» бракує кондукторів. Через це на лінію виходить менше тролейбусів. Зі слів керівника підприємства, це пов’язано з тим, що багато працівників виїхали на сезонні роботи за кордон. Аби вирішити це питання, звернулися до центру зайнятості.

Середній рівень зарплати пасічника на Черкащині становить 5-6 тисяч гривень

З початку поточного року від роботодавців Черкащини надійшло 24 вакансії пасічників, які за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовані. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила два календарні дні, пише Економіка сьогодення.

Жашківська районна філія центру зайнятості презентувала нову профорієнтаційну платформу

Щоб допомогти учнівській молоді у визначенні своєї майбутньої професійної діяльності, Жашківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості презентує профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа» під час проведення різноманітних профорієнтаційних заходів, пише Економіка сьогодення.

На обліку Черкаської обласної служби зайнятості перебуває 12 безробітних зубних техніків

З початку поточного року до обласної служби зайнятості від роботодавців Черкащини надійшло 2 вакансії зубних техніків, які були протягом двох календарних днів укомплектовані, пише Економіка сьогодення. 

Черкаський центр зайнятості запрошує на “Презентації роботодавців”

Черкаський обласний центр зайнятості запрошує на “Презентації роботодавців”, які відбудуться у серпні 2019 року, пише Економіка сьогодення.

Вперше в Черкаській області підтверджено результат професійного неформального навчання

Професійне навчання – запорука гарантованої зайнятості на майбутнє. Для забезпечення роботодавців підприємств кваліфікованими кадрами служба зайнятості здійснює професійне навчання безробітних під конкретні замовлення роботодавця.

Уманьводоканал шукає на роботу працівників

Як повідомляють у КП «Уманьводоканал», нині на підприємстві не вистачає працівників окремих категорій, пише Економіка сьогодення.