На Черкащині безробітних жінок більше ніж чоловіків

З початку  року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримали 42381  зареєстрованих безробітних, зокрема 52,7% (22334 особи) жінки та 47,3% (20047 осіб)  чоловіки. Про це повідомили у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Уманчанка, маючи інвалідність, отримала роботу у рідному селі

Маючи велике бажання знайти постійну роботу, уманчанка Оксана Гончарук, маючи інвалідність ІІI групи, звернулася до районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Роботу жінка шукала таку, що буде підходити їй за станом здоров’я. До звернення в службу зайнятості, Оксана працювала овочівником та мала професійний досвід роботи у галузі тваринництва.

У кого на Черкащині найвища зарплата?

З початку року роботодавці Черкаської області  проінформували обласну службу зайнятості про наявність  37300 вакансій, що на 1,6% більше, ніж у січні-жовтні 2018 року. Про це інформують у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості. За видами економічної діяльності: 

«Рибна» справа: понад 500 черкащан знайшли роботу до душі

У  поточному році за сприяння служби зайнятості пройшли навчання та професійну підготовку за напрямком «Сучасні методи та біологічні особливості розведення прісноводних видів риб та використання знарядь вилову» та «Охорона праці для робітників риболовних підприємств внутрішніх водойм» 262 безробітних громадян.

Як відбувається перереєстрація безробітного в центрі зайнятості?

Читачі Економіки сьогодення цікавляться: “Якщо перебуваю на обліку у службі зайнятості у м.Черкаси, але планую переїхати на постійне місце проживання до столиці. Чи потрібно мені самостійно подавати документи у Київський центр зайнятості

У Мокрокалигірському психоневрологічному будинку-інтернаті не вистачає кадрів

Днями відбулася робоча зустріч директорки Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяни Кондратенко з керівником Мокрокалигірського психоневрологічного будинку-інтернату Іваном Мартиненко. Під час конструктивного діалогу

Золотоніський ЛГЗ «Златогор» співпрацює із районною службою зайнятості

На території Золотоноші більше 100 років здійснює свою господарську діяльність Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор», що з 2000 року належить компанії «Петрус-Алко» та випускає продукцію під торговою маркою Златогор.

Інвестори із Данії повідомили про свої наміри розташувати на Черкащині швейне виробництво

Представники данської компанії «Spectre» планують на Черкащині створити високотехнологічне швейне виробництво. Про це йшлося під час зустрічі з делегацією з Данії у Черкаській ОДА. Як розповів співвласник компанії «Spectre» Єспер Клаусен

Майбутнім трактористам та кухарям презентували послуги служби зайнятості

Днями фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели виїзний профорієнтаційний захід для учнівської молоді Степанецького відділення ДНЗ «Канівське вище професійне училище». Участь у заході взяли понад 30 юнаків та дівчат.

Фахівці пояснили, як вагітній стати на облік в центр зайнятості

У юридичному відділі Черкаського обласного центру зайнятості пояснили, якщо вагітна жінка знаходиться у працездатному стані (тобто термін вагітності є таким, що не дає права на отримання медичного документу