Роботодавці Чигиринщини шукають швачок, юрисконсультів, економістів та енергетиків

Фахівці Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості на замовлення КЗ «Чигиринський НРЦ Черкаської обласної ради», Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Філії «Чигирин» ТОВ СП «НІБУЛОН»

На Черкащині 15 підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю отримали дозвіл на пільги

Торік 15 підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю області отримали дозвіл на пільги. Таке рішення ухвалили на засіданнях регіональної комісії з питань надання державної допомоги підприємствам та громадським організаціям осіб з інвалідністю. Загалом минулоріч вони отримали 8,7 млн грн пільг, інформують

На Черкащині понад 2,5 тисячі молодих людей працевлаштовані за сприяння обласної служби зайнятості

З початку 2019 року статус безробітного мали 8033 особи з числа молоді (30,1% загальної кількості безробітних), допомогу по безробіттю  отримували  6448 молодих осіб (4110 осіб отримує допомогу на кінець звітного періоду).

Чи можна повторно зареєструватись в службі зайнятості?

Як пояснили у відділі інформаційної роботи ОЦЗ, відповідно до частини другої статті 45 Закону України «Про зайнятість населення» та пункту 32 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу,

Які професії на Черкащині найбільш оплачувані?

Протягом січня-квітня 2019 року до центрів зайнятості Черкаської області та філій Черкаського ОЦЗ надійшло майже 16 тис. вакансій від роботодавців регіону. Трійку лідерів очолили робітничі професії – 59%, друге місце посіли службовці – 22% і 19% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

Найбільшим боржником по зарплаті у Черкаській області залишається ПАТ «АЗОТ»

Завдяки роботі державних виконавців Соснівського ВДВС м. Черкаси ГТУЮ у Черкаській області протягом І кварталу стягнуто та перераховано стягувачам заборгованіть по зарплаті у сумі 53 394 грн. «Ми боремося із

Завдяки Черкаській обласній службі зайнятості 26 внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу

З початку 2019 року до Черкаської обласної служби зайнятості  звернулися за допомогою у працевлаштуванні 136 внутрішньо переміщених осіб, які отримали довідку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», з них 108 осіб мали статус безробітного.

За яких умов припиняється реєстрація в службі зайнятості?

Відділ інформаційної роботи Черкаського обласного центру зайнятості повідомляє, що відповідно до статті 45 Закону України «Про зайнятість населення» служба зайнятості припиняє реєстрацію безробітного у разі: 1) зайнятості особи;

Протягом минулого та поточного років від роботодавців Черкащини надійшло 813 вакансій медичних сестер

Медичні сестри – це найбільший загін фахівців охорони здоров’я будь-якої країни. У Європі працює більше 5 млн. медсестер, з них близько 330 тис. – в Україні. Згідно з сучасною компетенцією розвитку сестринської справи, медична сестра повинна бути висококваліфікованим фахівцем – партнером лікаря і пацієнта, здатним до самостійної роботи у складі єдиної команди.

У чотирьох районах центри зайнятості проведуть «Дні відкритих дверей»

14.05.2019 та 15.05.2019 філіями та базовими центрами зайнятості Черкаської області будуть проведені безкоштовні заходи у роботодавців “Дні відкритих дверей”. Зустрічі відбудуться: