На Черкащині високий рівень заробітної плати у головних інженерів, менеджерів та трактористів

Протягом січня-червня 2019 року до центрів зайнятості Черкаської області та філій Черкаського ОЦЗ надійшло майже 24 тис. вакансій від роботодавців регіону.  Трійку лідерів очолили робітничі професії – 61%, друге місце посіли службовці – 18% і 21% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

Лисянські підприємці візьмуть участь у конкурсі «Село: кроки до розвитку»

На Черкащині четвертий рік поспіль за підтримки агроіндустріального холдингу ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» реалізовується проект «Село: кроки до розвитку». Проект спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян,

50% учасників подій на Сході мають професійно-технічну освіту

З  початку 2019 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 754 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (далі – АТО) та операції об’єднаних сил (далі – ООС), з них 92 особи з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 699 учасників  АТО/ООС.

Сервіс «Моя професія» допомагає обрати напрямок трудової діяльності

Профорієнтаційна робота у службі зайнятості зазнає суттєвих змін з  урахуванням сучасних тенденцій. З метою упередження молодіжного безробіття підвищується рівень мобільності та вдосконалюються підходи до надання профорієнтаційних послуг.

З початку року звенигородський підприємець створив 8 нових робочих місць за сприяння служби зайнятості

Днями Звенигородською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості організовано презентацію роботодавця, пише Економіка сьогодення. 12 пошукачів роботи завітали до станції технічного обслуговування «ВсесвітАвто».

Діловод зі Сміли перенавчилася на манікюрницю

Ольга Гірш зі Сміли після закінчення школи навчалася у коледжі. Здобула спеціальність діловода, секретаря-референта. Жінка тривалий час не могла знайти роботу за спеціальністю у рідному місті, пише Економіка сьогодення.

У Черкаському районі ще один колишній безробітний започатковує власну справу

Втрата роботи – не привід втрачати віру в себе та впадати у відчай. Можливо це добра нагода кардинально змінити своє життя і започаткувати власний бізнес, пише Економіка сьогодення. Таке рішення прийняв для себе житель села Білозір’я Юрій Стоянов.

У сфері малого бізнесу зайнятий кожен третій працівник підприємств Черкащини

За попередніми підсумками, у 2018 році на Черкащині функціонувало 8691 підприємство малого бізнесу, з них 87% – мікропідприємства. Частка малих підприємств у загальній кількості підприємств–суб’єктів підприємницької діяльності склала 95%, пише Економіка сьогодення.

Обласна служба зайнятості організовує професійне навчання працівників рибної галузі

З початку 2019 року від роботодавців Черкащини надійшло 298 вакансій рибалок, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 137 вакансій. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні, пише Економіка сьогодення.

Які переваги співпраці з кар’єрними радниками для безробітних?

З 1 січня 2019 року вступила в дію Постанова Кабінету Міністрів  України від 19.09.2018 № 792 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».