Понад 900 смілян у 2019 році знайшли роботу

Кар’єрна радниця Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Чемирис пройшла курс тренінгів, де здобула знання з кейс-менеджменту. Тепер вона розповідає про результативність цього методу. Що таке кейс-менеджмент? І навіщо він вам? Кейс-менеджмент – це технологія соціальної роботи з конкретною проблемною ситуацією.

У Черкаському регіоні трійку лідерів очолили робітничі професії

Протягом 2019 року до центрів зайнятості Черкаської області та філій Черкаського обласного центру зайнятості надійшло 40,6 тис. вакансій від роботодавців регіону.  Про це інформують у службі зайнятості регіону.

На Черкащині чоловіки працевлаштовуються частіше ніж жінки

У  2019 році послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримали 43484  зареєстрованих безробітних, зокрема 48,2% (22407 осіб) жінки та 48,4% (21077 осіб)  чоловіки. Про це інформує відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Минулого року на Черкащині працевлаштовано понад 800 осіб з інвалідністю

У минулому році послуги обласної служби зайнятості отримували майже 2,9 тис. безробітних осіб з інвалідністю. Про це інформують у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

На Черкащині збільшилась заборгованість з виплати заробітної плати

Упродовж листопада 2019 р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в економіці області збільшилась  на 1,1%, або на 489,6 тис.грн і на 1 грудня 2019 р. становила 45,1 млн.грн, що дорівнює 2,4 фонду оплати праці, нарахованого за листопад 2019 р.

Кваліфіковані робітники завжди будуть затребувані роботодавцями, – Григорій Дендемарченко

Молоде покоління є рушійною силою розвитку майбутнього країни. Для Черкащини, як і для країни в цілому, важливо зберегти трудовий потенціал молоді, сприяти їх успішній реалізації та гідним умовам праці. Оскільки трудові міграційні процеси, виїзд за кордон

Житель Маньківшини пройшов перепідготовку і отримав роботу

Робота – це невід’ємна частина людського життя, адже ми коли працюємо, то розвиваємось, самовдосконалюємось, розширюємо свої знання, знаходимо друзів, заробляємо кошти на свої потреби. Таку роботу прагнув знайти і маньківчанин Олександр Мізін, тому і звернувся за допомогою до районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Учасники Форуму об’єдналися задля навчання, роботи і життя молоді на Черкащині

Третій рік поспіль в регіоні активно реалізується освітній інформаційно-просвітницько-патріотичний проєкт «Вчись, працюй, живи на Черкащині». Захід спрямований на підвищення рівня престижності професійно-технічної освіти.

Топ-5 найпопулярніших вакансій на ринку праці Христинівщини

З початку 2019 року до Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості від роботодавців району надійшло 1 107 вакансій. Фахівцями районної філії визначено п’ятірку найпопулярніших вакансій

У Черкасах відбувся форум соціального партнерства – «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»

Сьогодні у Черкасах відбувся форум соціального партнерства – «Вчись, працюй, живи на Черкащині!». ЧДТУ взяв на себе амбітну ціль – популяризація робітничих професій, починаючи зі шкіл та прямої взаємодії із об’єднаними територіальними громадами. На заході були присутні більше 30 представників ОТГ та десятки представників бізнесу.