Черкаські підприємці навчатимуться в експертів з Європи

Screenshot_2018-07-20-09-11-21_1

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу, експертів з питань торгівлі та усіх зацікавлених узяти участь у семінарі про можливості для українських підприємців знайти бізнес-партнерів у Європі та підвищити свою конкурентоспроможність на ринку ЄС. Навчання відбудуться 24 липня о 15:00 у Черкаському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

735 млн грн на державне пенсійне страхування виділено в Черкасах

Screenshot_2018-07-20-00-51-28_1

Станом на 01.07.2018 до бюджету Пенсійного фонду від платників міста надійшло майже 755 млн грн власних коштів (131,6 % до аналогічного періоду минулого року). З них 735 млн грн – частина єдиного внеску розподіленого на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

З початку року на Черкащині легалізовано 128,2 тис грн доходу

6176c11bdfbc564ec8ab329c0188939a_M

За результатами проведених заходів по суб’єктах господарської діяльності – юридичних особах з початку року легалізовано доходу на суму – 128,2 тис. грн. Додаткові надходження до бюджету податку на доходи з фізичних осіб склали  23,1 тис. гривень. Про це повідомили в Управлінні Пенсійного фонду України у м. Черкаси.

39 колишніх атовців шукали роботу протягом І півріччя на Корсунщині

images (6)

Повернувшись зі Сходу, бійці якомога швидше намагаються адаптуватися до буденного та мирного життя. Найкращим і найефективнішим способом адаптації для наших захисників є робота. Однак, не завжди вони можуть швидко знайти місце роботи, яке б припало до душі. Тому працевлаштування демобілізованих військовослужбовців є одним із ключових пріоритетів у роботі служби зайнятості.

Налічується 2623 черкащан, які працюють за договорами ЦПХ

Ecomina_(70)

Простежується постійна тенденція у деяких страхувальників до збільшення кількості осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за договорами ЦПХ. Про це інформує “Діловий Регіон“. Цей факт може свідчити про порушення трудового законодавства, зокрема про підміну трудових відносин цивільно – правовими, констатують в Управлінні ПФУ у м. Черкасах.

Як з Єдиного державного реєстру отримати відомості

images (9)

Як інформує Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області, відповідно до частини 1 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон) відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у [...]

На Черкащині кількість облікованих тяжких злочинів зменшилася на 12,2%

images (7)

Нарада під головуванням прокурора області, під час якої обговорено підсумки роботи органів прокуратури у І півріччі 2018 року та визначено основні завдання на наступний період, відбулася днями в прокуратурі Черкаської області. Під час наради прокурор області особливу увагу приділив позитивним напрацюванням у роботі прокурорів упродовж першого півріччя поточного року та окреслив проблемні питання.

Працівники поліції спільно з населенням Черкащини допомагають створити безпечне середовище

12jdasjdjasdjasjd

Керівництво управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області провело ряд зустрічей з головами об’єднаних територіальних громад. Основна мета зустрічі – залучення до роботи в поліції на посадах дільничних офіцерів поліції та поліцейських груп реагування місцевих жителів. Про це повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

За неоформлених працівників на Черкащині сплатять штраф 46 млн грн

images (5)

Понад 400 неоформлених працівників виявили фахівці Управління Держпраці за 2018 рік  на Черкащині. Про це повідомили у прес-службі Управління Держпраці у Черкаській області. Сума штрафних санкцій, накладених протягом січня – червня 2018 року на роботодавців за використання неоформленої праці, складає понад 46 млн грн.

Смілянським лікарям затримають виплату зарплат

загруженное (2)

З липня виплату зарплати смілянським медикам затримають. Головні лікарі та медики на чолі з начальником відділу охорони здоров’я Миколою Стуженком намагалися донести свої проблеми до міських депутатів, інформує“Cміла.ua”. — Чомусь цього року бюджет міста вийшов дефіцитним, хоча спочатку ніяких передумов для цього не було і ми на таке не сподівалися. Останні роки медики перебували “в [...]