Нові “прозорі офіси” на Черкащині запрацюють у 2018 році

ed698255e98cf9d5f34ff3b0945e492e

До Мінсоцполітики подані заяви Кам’янської, Одеської, Черкаської та Харківської міських рад щодо отримання субвенції з Державного бюджету на створення «Прозорих офісів» у 2017 році. Про це йдеться на сайті відомства.

По-Європейськи: у Черкасах, Умані та Смілі працюють консалтингові центри

фото

У рамках модернізації послуг служби зайнятості та орієнтації на європейський рівень у Черкаському, Уманському міських та Смілянському міськрайонному  центрах зайнятості працюють консалтингові центри з безкоштовної підтримки підприємців початківців де бажаючі мають змогу отримати наступну інформацію:  

За сприяння служби зайнятості майже півтори тисячі АТОвців працевлаштовано

фото

Питання сприяння зайнятості учасників АТО знаходяться в колі першочергової уваги фахівців обласної служби зайнятості. З метою сприяння у працевлаштуванні та соціальної інтеграції учасників АТО, службою зайнятості області забезпечується надання повного комплексу соціальних послуг,

13 тисяч черкащан “ховаються” від армії

Курбет-300x194

За повісткою у військові комісаріати області на Черкащині не з’явилося близько 13000 осіб, про це повідомив головний військовий комісар області Евген Курбет. 12 черкащанам, що не з’явилися на відправлення у місце проходження служби, загрожує до 3 років позбавлення волі.

Провести літні канікули і підзаробити: як черкаська молодь шукає роботу за кордоном

chtoby-zarabotki-ne-prevratilis-v-rabstvo

У пошуках кращої долі… З таким наміром більшість черкащан їде на роботу за кордон. На жаль, за межами своєї країни шукає роботу і чимало нашої прекрасної черкаської молоді. Вони готові на будь-яку роботу: працювати офіціантом, збирати ягоди, стояти за прилавком крамниці, працювати перекладачем у іншій країні… тільки б платили.

Центр зайнятості намагається втримати молодь у селі

робота-600x381

Відтік молоді з села до міста завжди існував. І це пов’язано не лише з можливостями знайти роботу, а й з прагненням людини побачити нове, спробувати себе в інших сферах діяльності, не останню ролі у цьому відіграє і розвинута інфраструктура міста. Але там де роботодавці та місцева влада дбає не лише

Смілянським медикам пообіцяли виплатити зарплати

лікарня

Майже після року прохань та закликів медикам Смілянської медично-санітарної частини пообіцяли виплатити зарплати. Медичні працівники 11 місяців не отримували зарплату, але продовжували виходити на роботу.

На Черкащині існують підприємства, які працюють у селі та намагаються створити робочі місця для сільського населення

1488622803

Одним із таких прикладів є селянське фермерське господарство «Дружба», яке знаходиться в с. Павлівка Тальнівського району та функціонує з 1998 року. Підприємство займається рослинництвом, тваринництвом та переробкою своєї сільськогосподарської продукції.

З початку 2017 року працевлаштувалися майже 14 тис. сільських жителів

фото

Питання зайнятості населення завжди є актуальним, а в роботі служби зайнятості сприяння працевлаштуванню громадян є найголовнішим. З початку 2017 року можливості отримати роботу жителям сільської місцевості дещо розширилися. За 9 місяців цього року за сприяння центрів зайнятості працевлаштувалися майже 14 тис. сільських жителів,

Названо найдорожчу професію на Черкащині

фото

Протягом січня-жовтня 2017 року до центрів зайнятості Черкаської області надійшло 34,1 тис. вакансій від роботодавців регіону. Трійку лідерів очолили робітничі професії – 57%, друге місце посіли службовці – 25% і 18% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації. Серед вакансій, в яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату можна зазначити: