Черкаських хворих, які потребують гемодіалізу, на процедури підвозитимуть тролейбусами безкоштовно

На період карантину у Черкасах хворих, яким потрібно проходити процедуру гемодіалізу, безкоштовно підвозитимуть за допомогою спецрейсів тролейбусів. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради.

У Черкасах ймовірно підвозитимуть спецрейсами працівників магазинів і аптек

Сьогодні під час сесії міської ради депутати Роман Діскант та Юрій Тренкін запропонували підвозити на роботу за допомогою спецрейсів міського електротранспорту працівників магазинів і аптек. «До мене звертаються власники

Відзавтра у Черкасах припиняє роботу громадський транспорт

Сьогодні на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою недопущення поширення на території міста Черкаси захворювань на коронавірус COVID-19 прийнято рішення доручити департаменту ЖКК Черкаської міської ради підготувати проект рішення виконавчого комітету

У Черкасах перевізники погрожують про зупинку маршруток

Відповідні оголошення вже з’явилися у транспортних засобах на кількох маршрутах. Перевізники наголошують: влада відмовилася компенсувати вартість пального за перевезення. Натомість за рішенням Уряду в маршрутках має одночасно перебувати не більше 10 людей.

Проїзд у громадському транспорті Черкас, можливо, буде за перепустками

Про це міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив в інтерв’ю програмі Валерія Макеєва «72 години», пише Почерк.  – Але ми його не будемо зупиняти,

Міський голова Черкас доручив розробити графіки руху транспорту для довезення працівників на роботу

Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту житлово-комунального комплексу терміново розробити графіки руху транспорту для довезення на роботу медичних працівників та фахівців соціальної сфери. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

У Черкасах може бути припинено рух громадського транспорту

На сьогодні розглядається питання повної зупинки громадського транспорту в Черкасах за прикладом інших міст, повідомляє пресслужба Черкаської міської ради. Це питання стало дискусійним на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету.

Золотоніські школярі мають 50% знижку на проїзд у міському автобусі

Золотоніські учні початкових класів міських шкіл мають 50% знижки на проїзд у громадському транспорті. Діти оплачують за квиток не 7 грн, а 3 гривні 50 копійок. Про це пише сайт Золотоноша. Кошти за проїзд дітей виділені з міського бюджету відповідно до програми «Турбота».

Депутати Черкаської міської ради виділили кошти тролейбусникам під конкретні умови

На сесії Черкаської міської ради (14.01.2020) депутати обговорювали важливе для життєдіяльності міста питання подальшої роботи КП «Черкасиелектротранс», зокрема прийняття фінансового плану на 2020 рік. 

Черкасці у листопаді витратили на нові авто 5 млн доларів

Минулого місяця у Черкасах та області придбали 175 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $30 тис. Сума витрат у листопаді в регіоні склала $5 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault, яких зареєстрували 38 авто на суму $600 тис. Також