На Черкащині з’явиться Академія бджолярства

pchela_foto_kartinki_01-450x328

Компанія «Біхайв» (Черкаська область) планує збудувати Академію бджолярства. Нагадаємо, що нещодавно відкрився завод із переробки меду «Біхайв» ‒ спільний українсько-австрійський проект з інвестицією близько 10 млн євро.

На Черкащині буде найгірший урожай яблук за останні шість років

1492937016_red

У Черкаській області фермери будуть без урожаю яблук. Причина – заморозок 11 травня, — – Яблук не буде, – каже садівник із села Шевченкове Звенигородського району Микола Олійник, пише vechirka.net. – Принаймні в нашому регіоні

На Черкащині через страх труїтися селяни вийшли на протест проти заводу

1505742770-487

Неподалік селища Хлистунівка, що в Городищенському районі, почалося будівництво підприємства з переробки вугілля. Люди побоюються, що якщо виробництво запустять, зупинити конвеєр вже не вдасться. Люди вже зібрали понад тисячу підписів проти запуску вугільних печей і передали їх

У Корсуні більшість джерел отруєні

1505540783-866

У Корсунь-Шевченківському – екологічна криза. Вода у переважній більшості приватних та громадських колодязів не відповідає нормам. Нещодавно фахівці районного лабораторного відділення  на замовлення міської ради відібрали проби з 15 свердловин. Оприлюднені дані нажахали містян.

На черкаському заводі виготовляють унікальні автівки для військових

bogdan_01

У Черкасах виготовляють унікальні автівки для військових. Транспорт розробляють на замовлення Міністерства оборони. Їх успішно протестували у зоні бойових дій, укомплектували обладнанням та запустили у серійне виробництво. Нині ці автомобілі рятують життя українським військовослужбовцям.

Сезон цукроваріння розпочали на Черкащині

bez_nazvanyya_5

На Черкащині першим до сезону цукроваріння долучився Селищанський цукровий завод, що входить до потужностей ТОВ «Панда». Про це повідомляє прес-служба НАЦУ «Укрцукор». «11 вересня Селищанський

У Черкаському районі успішно діє соціальне ательє

799071

У селі теж можна започаткувати хоч і маленьку, але власну справу. Це доводять Ірина Діброва та Антоніна Нелень, відкривши у Червоній Слободі соціальне ательє “Майстерня успіху”. Ініціативу вдалося втілити у межах одного з конкурсів на отримання грантів для розвитку села.

В Умані запрацює перше в Україні військове радіо

23_main-300x188

В Умані близько 500 учасників АТО та понад 10 громадських організацій АТО та волонтерського спрямування, що об’єднують понад 3000 жителів міста. Крім того, в Умані та поблизу міста розташовані близько 10 військових частин.

На Черкащині відкрили сучасний завод із переробки меду

22-4

У Черкаській області відкрився завод з переробки монофлорного і поліфлорного меду «Біхайв». Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці підприємства. «Спільний українсько-австрійський проект з інвестицією близько 10 млн євро.

За обсягами виробленої сільгосппродукції Черкащина в трійці кращих

header

Незважаючи на спадну динаміку сільгоспвиробництва, Черкащина не здає лідерські позиції. За обсягом виробництва продукції сільського господарства на одну