На Черкащині діє робоча група з питань захисту прав інвесторів

rupor

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

На підприємстві “Черкасиводоконал” закінчується хлор

1426859948-8408

Запасів для знезараження води на “Черкасиводоканал” вистачить менш, ніж на два тижні. Про це у коментарі «Антені» повідомила заступник директора КП Світлана Лісковець. Як відомо, 15 червня єдиний виробник хлору в Україні «Дніпроазот»

Оцет від черкаських виробників виявився неякісним

красивая-консервация-на-зима-59736655

Під час сезону консервування Центр Експертиз “Тест” перевірив якість розчинів оцтової кислоти. Серед перевірених зразків продукції була і продукція черкаських виробників – ЧП “Елік” (Черкаський район) та ЧП “Переплуг” (м.Черкаси), які виявилися низької якості. Як повідомляють фахівці

На Черкащині діє низка програм, що спрямовані на підтримку тваринництва

загруженное (7)

Дотації за утримання молодняку, часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки, здешевлення кредитів – сільгоспвиробники області користуються можливостями для власного розвитку, які надає держава. Підтримкою для особистих селянських господарств є й обласні програми, говорить начальник управління агропромислового розвитку ОДА Ігор Колодка.

Зернова сушарка компанії “Байс-Агро” працює на відходах соняшнику і трісках

images

Агрофірма “Байс-Агро” побудувала зернову сушарку, що працює на альтернативних видах палива – відходах соняшнику і трісках. Як передає “ПроАгро” з посиланням на AgroTimes, незабаром компанія планує доповнити ці види ще й подрібненими качанами кукурудзи. Для приготування такої суміші вже закуплено спеціальну установку, пишеproagro.com.ua.

У Степанецькій ОТГ розпочнеться виробництво паливних та дров’яних брикетів

images (4)

Робота в КП «СТЕП-АГРОБУД» набирає обертів, проводиться  підготовка до запуску лінії з виробництва паливних брикетів ПІНІ-КЕЙ та виробництва дров’яних брикетів. Про це повідомляє сайт Степанецької громади. Наразі штат підприємства, яке розташоване у Мартинівці,  поповнюється новими працівниками та одиницями техніки для обслуговування потреб громади.

На Черкащині обмолочено 134 тис тонн зерна

загруженное (4)

За оперативною інформацією Управління агропромислового комплексу облдержадміністрації станом на 11 липня сільгосппідприємства  області  обмолотили ранніх зернових та зернобобових культур  на площі понад 31 тис. га. Наразі намолочено 134 тис. тонн зерна, з середньою врожайністю понад 43 ц/га.

«Черкаситеплокомуенерго» нагадує громадянам сплатити свої борги до вересня

images (3)

КП «Черкаситеплокомунерго» просить черкащан розрахуватися з боргами. Як інформують у міськраді Черкас, про це повідомив під час оперативної наради новопризначений директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась. В основному це стосується тих споживачів, які перебувають за межами міста чи країни.Також Павло Миколайович зазначив, що за адресами, де зареєстровані боржники,

Місто Умань та дванадцять навколишніх сіл залишилися без газу

images (2)

Як інформує радник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко, місто Умань (85 тисяч населення) та дванадцять навколишніх сіл залишилися без газу. Проблеми з газопостачання сталися через розгерметизацію газопроводу високого тиску “Городецьке–Умань”.

На сьогодні здійснено нарахування дотацій за вирощування молодняку ВРХ у сумі 6,7 млн грн

загруженное (9)

До 1 січня 2020 року молоко другого класу буде прийматися переробними підприємствами на будь-які цілі. З 1 січня 2020 р. по 1 січня 2022 р. буде встановлено перехідний період, протягом якого молоко 2-го ґатунку буде продовжувати прийматись, але вже виключно в технічних цілях для виробництва нехарчових продуктів (наприклад, кормів для тварин або казеїну).