На Черкащині найменше реалізовано продукції у добувній промисловості і розробленні кар’єрів

За даними Головного управління статистики у Черкаській області, у січні–травні 2019 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 31,6 млрд.грн, що становить 2,9% від загального обсягу реалізації продукції промисловості по Україні.

На Черкащині найкращі фінансові результати у 2018 році отримали підприємства сільського господарства

За попередніми даними у 2018 році в Черкаській області (без банків та бюджетних установ) діяло 9176 підприємств, що на 312 одиниць (3,5%) більше ніж у 2017 році. У розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення припадало 76 підприємств (в Україні – 84 підприємства).

Антимонопольний комітет підозрює групу «МХП» у зловживанні монопольним становищем на ринку курятини

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розслідування дій групи «МХП» Юрія Косюка на ринку курятини за ознаками зловживання монопольним становищем. Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв на своїй сторінці у мережі  у Facebook.

Черкаські виробники з 6 серпня повинні вказувати на упаковці продуктів алергени

Із 6 серпня в Україні набуде чинності закон про маркування харчових продуктів, який, зокрема, зобов’яже виробників зазначати на упаковці вміст алергенів, пише Економіка сьогодення.

ТМ “Смаковинка” відзначена золотою медаллю за виробництво ковбасно-делікатесної продукції

П’ятірку кращих підприємств області харчової та переробної галузі відзначили золотими медалями Мінагрополітики за результатами Міжнародної виставки «Агро-2019». Їх сьогодні на засіданні колегії вручив перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький, пише Економіка сьогодення із посиланням на ПроГоловне. Черкащина

Бельгійська компанія планує виготовлення грибного субстрату на Черкащині

У Черкаській області відома бельгійська компанія розпочала виготовлення грибного субстрату фази 3. До кінця 2019 року потужності на підприємстві становитимуть близько 5400 т субстрату на місяць. Продукцію вже випробували як українські, так і іноземні виробники, відзначивши високу якість компосту. Підрозділ

У Черкаському училищі відкрили новітній навчально-практичний центр

У Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій відкрили навчально-практичний центр «Sniezka». Тут матимуть змогу удосконалювати власну майстерність маляри, що навчаються в навчальному закладі. Загалом же на базі училища діє вже з новоствореним 5 центрів будівельного напряму.

Середньомісячна заробітна плата працівника хімічного підприємства Черкас – 12,2 тисяч гривень

За даними Головного управління статистики у Черкаській області на підприємства з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції припадає 8% реалізованої в області промислової продукції.

На ПАТ «АЗОТ» діє освітня програма з підготовки і підтримки талановитих студентів

Нинішнього року 72 студенти і учні пройдуть виробничо-навчальну практику в різних структурних підрозділах підприємства. Це стало можливим завдяки впровадженню освітньої програми, в рамках якої укладені довгострокові договори про співпрацю між ПАТ «АЗОТ» і навчальними закладами – Державним навчальним закладом «Черкаський професійний ліцей» (ЧПЛ), 

На Черкащині туристи зможуть відвідати фестиваль сиру та вина

В Умані 11 та 12 травня відбудеться фестиваль сиру та вина. Про це повідомляють організатори фестивалю у соцмережі “Facebook“. “Кожен зможе скуштувати шматочок вишуканого сиру