Черкаський сир “Волошкове поле” під час тестування отримав оцінку “добре”

Сир “Волошкове поле” отримав оцінку “добре” під час тестування 8 марок українських сирів, пише Економіка сьогодення Нещодавно фахівці Центру Експертиз “Тест” провели порівняльне тестування 8 марок сиру, виготовленого в Україні. Це марки “Галичина”, “Хуторок”, “Повна чаша”, “Злагода”, “Смаковеньки”, “Білоцерківський”, “Українсьбкий” і “Волошкове поле”.

Нова кондитерська фабрика будується у Каневі

Власник кондитерської компанії «Конті» Борис Колесніков будує нову фабрику в Каневі Черкаської області, пише Економіка сьогодення. Як інформує ПроГоловне, така інформація оприлюднена на agravery.com .

Як правильно вибрати твердий сир, – порада фахівця

Різноманіття сирів твердих представлених на полицях магазинів вражає, так само як і їхні неповторні смаки. Чому ж цей продукт варто обирати з особливою уважністю? Справа в тому, що деякі виробники для

На Черкащині у І кварталі прийнято в експлуатацію 240 нових житлових будівель

Підприємствами будівельної галузі Черкащини у І півріччі 2019 р. виконано будівельних робіт на 725 млн.грн, що на 10,4% більше, ніж у січні–червні 2018 р., пише Економіка сьогодення. Зросло будівництво інженерних споруд

На Черкащині найменше реалізовано продукції у добувній промисловості і розробленні кар’єрів

За даними Головного управління статистики у Черкаській області, у січні–травні 2019 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 31,6 млрд.грн, що становить 2,9% від загального обсягу реалізації продукції промисловості по Україні.

На Черкащині найкращі фінансові результати у 2018 році отримали підприємства сільського господарства

За попередніми даними у 2018 році в Черкаській області (без банків та бюджетних установ) діяло 9176 підприємств, що на 312 одиниць (3,5%) більше ніж у 2017 році. У розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення припадало 76 підприємств (в Україні – 84 підприємства).

Антимонопольний комітет підозрює групу «МХП» у зловживанні монопольним становищем на ринку курятини

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розслідування дій групи «МХП» Юрія Косюка на ринку курятини за ознаками зловживання монопольним становищем. Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв на своїй сторінці у мережі  у Facebook.

Черкаські виробники з 6 серпня повинні вказувати на упаковці продуктів алергени

Із 6 серпня в Україні набуде чинності закон про маркування харчових продуктів, який, зокрема, зобов’яже виробників зазначати на упаковці вміст алергенів, пише Економіка сьогодення.

ТМ “Смаковинка” відзначена золотою медаллю за виробництво ковбасно-делікатесної продукції

П’ятірку кращих підприємств області харчової та переробної галузі відзначили золотими медалями Мінагрополітики за результатами Міжнародної виставки «Агро-2019». Їх сьогодні на засіданні колегії вручив перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький, пише Економіка сьогодення із посиланням на ПроГоловне. Черкащина

Бельгійська компанія планує виготовлення грибного субстрату на Черкащині

У Черкаській області відома бельгійська компанія розпочала виготовлення грибного субстрату фази 3. До кінця 2019 року потужності на підприємстві становитимуть близько 5400 т субстрату на місяць. Продукцію вже випробували як українські, так і іноземні виробники, відзначивши високу якість компосту. Підрозділ