Незабаром нові робочі місця: у Черкасах почнуть виробляти холодильники Saturn

viber image_8

Під час робочої зустрічі, зокрема, міський голова Анатолій Бондаренко та Президент холдингу Saturn Олександр Громико детально обговорили можливість якнайшвидшого введення в експлуатацію нової лінії з виробництва холодильників, що випускає Saturn. Відтак зовсім скоро в нас з’явиться новий бренд – зроблено в Черкасах.

На Черкащині намолочено майже 1,4 млн тонн зернових та зернобобових культур

75_main

Наприкінці минулого тижня аграрії області, зокрема Корсунь-Шевченківський район, розпочали збір цукрових буряків. Їх накопали вже 8 тис. тонн (1,4%) з площі 200 га при урожайності 400 ц/га. Щодо збирання зернових та зернобобових культур, то вони обмолочені на площі 291,4 тис га (44%) та намолочено майже 1,4 млн тонн зерна при врожайності 46,5 ц/га.

На Черкащині розпочався посів озимих зернових

posev_17.640

Аграрії області розпочали сіяти пшеницю, жито та ячмінь. Посів озимих зернових розпочато у чотирьох районах – Смілянському, Городищенському, Жашківському та Золотоніському, який, при прогнозованій площі 207,8 тис. га, проведено на площі 2 тис. га або 1%. У розрізі культур посіяно:

Один із наших головних пріоритетів полягає у створенні інвестиційно-привабливого клімату на Черкащині, – Віталій Коваль

^5971ABDA542E4B60F8CE44574CA4C0A492C65721BEB9E5BFD9^pimgpsh_fullsize_distr

Більше трьох сотень учасників, зокрема й з різних областей України, взяли участь у бізнес-заході для професіоналів агроіндустрії NaPoli. Agribusiness Day, що відбувся в Черкасах. Він організований однією з потужних компаній «Маїс» – багатопрофільного підприємства, що розвиває насінництво, горіхівництво, скотарство, садівництво, займається виробництвом натуральних соків.

Підприємство “Азот” збільшило виробіток карбаміду у два рази

images

Черкаський  «Азот», що входить до азотного бізнесу Group DF, у два рази збільшив виробіток карбаміду у м’яких контейнерах «біг-беги», наростивши потужності  на одній  із двох ліній з фасування даного виду добрив. Потужність лінії становить 40 тонн за годину, що дозволило підприємству повністю перевести один із двох цехів карбаміду на пакування

Плантації ківі на Черкащині: чи прибутковий це вид сільськогосподарського бізнесу

скачанные файлы (5)

Фермер В’ячеслав Кантур посадив першу плантацію ківі в Черкаській області. У 2021-2022 роках він планує зібрати перші тонни урожаю, повідомляють «Вісті Придніпров’я». Аграрій обрав фрукт через те, що його вигідніше вирощувати, ніж яблука, персики чи суниці.

На Черкащині врожай цукрових буряків очікується 430ц/га

sugar_beet

Катастрофічного зниження врожаю цукрових буряків на території Черкаської області не очікується. Незважаючи на це, за останні роки площі посіву цукрових буряків області значно скоротились. Умови для вирощування цукрових буряків цього року простими назвати не можна. Дощові

На Черкащині триває збір технічних культур: намолочено 78,9 тис. тонн соняшника

скачанные файлы (11)

Аграрії області розпочали збір кукурудзи на зерно. Станом на 6 вересня намолочено перші 18,3 тис. тонн з 2,4 тис. га при врожайності 76,8 ц/га. Загалом, зернові та зернобобові культури обмолочені на площі 284,4 тис. га (43%) та намолочено 1,3 млн тонн зерна при врожайності 45,8 ц/га.

Розпочато збір сої та соняшника: намолочено 2,4 тис.тонн зерна

загруженное (10)

Аграрії Звенигородського, Кам’янського, Катеринопільського, Монастирищенського районів розпочали збір сої. Вже намолочено перші 2,4 тис. тонн зерна із 958  га (0,9% до прогнозу) при врожайності 25,2 ц/га. Про це інформує управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

“Агрофірма Маяк” встановила потужний елеваторний комплекс

images (3)

СТОВ «Агрофірма Маяк» (с. Піщане, Черкаської обл.) розширює елеваторні потужності. Про це йдеться в повідомленні ТОВ «Ріля Україна» (офіційний представник торгової марки RIELA), яке поставило обладнання. Як нагадали в компанії, до 2017 року агрофірма встановила потужний елеваторний комплекс на