У Золотоноші видалятимуть ниркові камені без хірургічного втручання

im578x383-medreforma

Нещодавно у Золотоноші з’явився апарат для лікування сечокам’яної хвороби лапероскопічним методом. За допомогою уретерореноскопа  здійснюється контактна літотрипсія (дроблення каменя). Як повідомляє прес-служба Золотоніської міськради, кошти на придбання апарату були надані золотоніськими меценатами та спонсорами.

У хірургічному відділенні Чорнобаївської ЦРЛ провели капітальний ремонт

d049c6c1aa4963489656ce4c9951e73a

Створення належних умов для роботи медичного персоналу, а також підвищення комфортності під час перебування пацієнтів в медичних закладах – головне завдання для керівництва Чорнобаївської ЦРЛ. З цією метою в хірургічному відділенні лікарні проведено капітальний ремонт.

Обладнання за 14 млн грн потребує Третя міська лікарня

загруженное (1)

“Третій Черкаській міській лікарні швидкої медичної допомоги” потрібне високовартісне діагностичне обладнання. Про це в електронній петиції на сайті ЧМР повідомив Ігор Гайда. На сьогодні ціна сучасного якісного ангіографа з широким набором мінімальних функцій для всебічного використання складає 14 000 000 грн.

136 тис грн виділили бригадам швидкої допомоги на “тривожні” кнопки

загруженное

Бригади лікарів швидкої медичної допомоги в Черкаській області взяли під охорону – медиків, які регулярно піддаються нападам пацієнтів, забезпечили мобільними кнопками виклику охорони. Гроші на це були виділені з обласного бюджету, — пише segodnya.ua. За словами Тамари Литвиненко, яка працює фельдшером швидкої допомоги вже п’ять років,

Пацієнтам Уманщини повідомили список безкоштовних медичних препаратів

загруженное (8)

В Уманській центральній районній лікарні оприлюднили список медичних препаратів та засобів, що видаються пацієнтам безкоштовно на курс лікування або частково, повідомляє“Hromadske Uman”. Усі лікарські засоби є в наявності і видаються безкоштовно жителям Уманського району.

Цього року п’ять автомобілів швидкої допомоги планують закупити

images (8)

Нестача кваліфікованих кадрів та спеціального автотранспорту — найбільші проблеми центру екстреної медичної допомоги. Про це повідомив керівник обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун. — Якби торік на умовах співфінансування ми не закупили вісім нових автомобілів, не знаю, як би служба справлялася цьогоріч.

Смілянська лікарня отримала першу кваліфікаційну категорію

images (2)

У Смілянській центральній районній лікарні імені Софії Бобринської завершила свою роботу акредитаційна комісія обласного управління охорони здоров’я. Про це повідомляють у районній раді, пише “Сміла.ua”. Комісія оцінювала кваліфікаційний рівень персоналу, оглянула відділення лікарні, зокрема поліклінічне, 

1581 випадок захворювання на гострі кишкові інфекції зафіксовано за перше півріччя 2018 року

загруженное (6)

На Черкащині порідшали випадки захворювання на гострі кишкові інфекції. За перше півріччя 2018 року в області зареєстровано 1581 випадок захворювання на гострі кишкові інфекції, або 127,4 на 100 тис населення проти 141,6 у минулому році. Про це інформує прес-служба ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

Черкаси вже уклали договори з Нацслужбою здоров’я

images (5)

Хід медичної реформи у Черкасах достатньо успішний: наше місто серед небагатьох, які вже уклали договори з Національною службою здоров’я. Про це у своєму дописі на сторінці ФБ повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник. За словами головного медика Черкас,  по місту укладено 140 лікарями 83 тисячі декларацій,

У Черкасах контрольний рівень природного гамма-фону становить 25мкР/год

radiologicheskie-issledovaniya-4

За даними метеостанцій, добові значення гамма-фону в різних місцях області коливались у червні в межах 10 – 15 мікрорентген за годину (мк Р/год). Найбільша кількість днів з рівнем гамма–фону 15 мк Р/год (12 днів) спостерігалась у м. Каневі. Про це повідомляють в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.