Відомий співак із Черкащини знявся у відео проти коронавірусу

Відомий співак із Черкащини Олег Винник разом з іншими українськими зірками підтримали Міністерство охорони здоров’я України у масштабній інформаційній кампанії проти розповсюдження коронавірусу.

Черкащани можуть придбати маски та дезінфектори у комунальних аптеках (список)

Захисні маски, пошиті місцевими виробниками Черкащини, можна придбати в аптеках мережі комунального підприємства обласної ради «Фармація».

Черкаси оброблятимуть розчином з вмістом хлору, виготовленим на водоканалі

Як повідомив мер Черкас Анатолій Бондаренко після засідання оперативного штабу вирішено, починаючи від сьогодні з 16-00, проводити повну санітарну обробку міста. “В першу чергу будуть оброблені

Мер Черкас пропонує відкоригувати міський бюджет для виділення необхідних коштів на потреби медицини

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні провів термінову нараду, на якій вирішено, що від сьогоднішнього дня на весь період карантину кожен із заступників міського голови Черкас бере під особисте кураторство по одному закладу охорони здоров’я міста. На прямому зв’язку з третьою Черкаською міською лікарнею швидкої допомоги, обласним лабораторним центром, міськими та обласною лікарнями заступники міського […]

Черкаський громадський діяч Глєбов закликає чиновників негайно забезпечити безпеку медиків

  Черкаський громадський діяч, керівник ГС “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов закликає владу усіх рівнів звернути увагу на проблему щодо забезпечення медиків засобами захисту:   “Сьогодні, головної галуззю яку держава має підтримати  – це медична.

У Черкасах виділять з резервного фонду кошти для департаментів охорони здоров’я та ЖКК

З проханням виділити кошти з резервного фонду для запобігання поширенню на території м.Черкаси гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, звернулися до міської влади департаменти ЖКК та охорони здоров’я та медичних послуг.

На Уманській швейній фабриці шиють медичні маски

Уманські підприємства також  працюють, керуючись сучасними реаліями та необхідністю протидії поширення в країні та місті коронавірусу.

Жашківські підприємці допомагають місцевим медичним установам у запобіганні розповсюдження коронавірусу

Депутат Черкаської обласної ради Віктор Вусик та депутат Жашківської міської ради Сергій Вусик допомагають місцевим медичним установам у боротьбі із розповсюдженням коронавірусу. Так, корпорація «Аскольд» (ПСП «Аскольд Агро»), ТОВ «Відродження» та ресторан «Родичі», керівниками яких є Віктор та Сергій Вусики, виділили на допомогу рідному місту 200 000 гривень.

Як черкащанам пошити модну маску своїми руками

Є чимало варіантів, як пошити маску з домашніх умовах, пише ПроВсе. Главред підготував кілька покрокових інструкцій, як зробити модну маску для обличчя і вберегти себе від всіляких вірусів – попри те, що вчені заявляють, що маска не рятує від коронавірусу, але, принаймні,

Близько 4 мільйонів 700 тисяч гривень виділили із міського бюджету для оснащення черкаської інфекційної лікарні

Задля запобігання поширенню інфекції коронавірусу Covid-19, черкаські депутати спрямували близько 4 мільйонів 700 тисяч гривень для оснащення інфекційної лікарні та ще 3 мільйони гривень для доплат фахівцям, які працюватимуть із інфекційними хворими. За таке рішення під час позачергової сесії міської ради, яка відбулась 16 березня 2020 року, висловився 31 обранець.