Черкаських невакцинованих дітей недопускатимуть до шкільних занять

Gripp

Міністерство освіти та науки спільно з МОЗ видало указ, у якому йдеться, що невакцинованих дітей не впускатимуть на заняття у школи та дитячі садки. Відповідний документ від 6 вересня 2018 року з підписами Уляни Супрун та Лілії Гриневич був розісланий головам обласних та Київської міської державної адміністрації.

Які шкідливі домішки виявлено в атмосфері Черкас

5b5505b667733

Щомісяця лабораторія Черкаського обласного гідрометцентру аналізує майже 1500 проб повітря, за рік це більше 18000 визначень. Контролюється 18 шкідливих домішок. Результати визначень свідчать, що в атмосфері Черкас було виявлено аміак, формальдегід, діоксид азоту, концентрації яких перевищують гранично-допустиму концентрацію.

Право на захист від інфекційних захворювань одних дітей не мають порушувати права інших, – Сергій Воронов

vaccination

Прийом дітей у дошкільні навчальні заклади відбувається за умови наявності всіх щеплень за графіком, у випадку відсутності щеплень – за рішенням і з довідкою ЛКК. Про це у коментарі «Вичерпно» повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Серій Воронов.

Жителі Христинівщини можуть за допомогою безкоштовного флюорографічного комплексу продіагностуватися

скачанные файлы (2)

Безкоштовний флюорографічний комплекс наразі продовжує свою роботу по селах Христинівського району. «Запрошую всіх бажаючих скористатись безкоштовною діагностикою! Буду й надалі турбуватись про здоров’я жителів округу»,

У Черкаській області захворюваність на хворобу Лайма зросла на 66,9%

images

За результатами щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції, який здійснює Черкаський обласний лабораторний центр, захворюваність на хворобу Лайма на Черкащині зросла на 66,9%. На території Черкащини зареєстровано 364 випадки захворювання на хворобу Лайма проти 218 за аналогічний період 2017 року.

В Умані розпочав роботу інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами

скачанные файлы (1)

У вересні в місті Умань запрацював Інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. У новоствореній комунальній установі такі діти зможуть пройти реабілітацію або корекцію розвитку. У Центрі працює три вчителя-логопеда, два вчителя-дефектолога, два практичних психолога та вчитель лікувальної фізкультури.

На Черкащині з початку року інтенсивний показник захворюваності на кір – 19,7 на 100 тис. населення

in2__freepik_com__id30305_650x410__1__650x410

За інформацією Черкаського обласного лабораторного центру, на території Канівського району із початку року виявлено 14 випадків захворювання на кір. Загалом станом на 7 вересня із початку року на території Черкащини зафіксовано 245 випадків кору, тож інтенсивний показник на 100 тис. населення – 19,7.

Минулоріч зафіксовано 292 429 викликів швидкої, – Ігор Фесун

1489793006_dsc_0249-1024x678

У 2017 році на Черкащині зафіксували близько 300 тисяч викликів швидкої. Кожної доби на бригаду припадало 8,3 виклики. Про це зазначив директор КП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ігор Фесун, повідомляє “Інфоміст”. “Минулоріч (ред.) було зафіксовано 292 429 викликів,

Особливо небезпечних інфекцій на Черкащині з початку року не виявлено

images

Таку статистику вказує Черкаський обласний лабораторний центр, що здійснює моніторинг інфекційної захворюваності та об᾽єктів навколишнього середовища. Про це інформує Антена. Так, з початку року в області не зареєстровано випадків поліомієліту, дифтерії та правця. А от на

Черкащанам повідомили список ліків за п’ятьма програмами державних закупівель

individualno-razrabotannye-lekarstva

Ліки за п’ятьма програмами державних закупівель їдуть у регіони. Найближчим часом ці препарати будуть доступні у лікарнях. Програма “Антиретровірусна терапія дорослих, підлітків та дітей”: -Зидовудин, 240 мл,флакони – 2241 упаковка. Програма “Діти хворі на хронічний вірусний гепатит”: