На Черкащині відкриють скринінгові центри «Здоров’я чоловіка»

Зробивши перший крок у розвитку мережі скринінгових центрів «Здоров’я жінки», черкаські онкологи вирішили на цьому не зупинятися, пише Економіка сьогодення. Вже розпочато роботу над втіленням у життя нової ідеї

«Черкаси-плазма» – ефективна допомога онкохворим дітям

Цими вихідними ми відзначили Міжнародний день захисту дітей. Проходило чимало яскравих і цікавих заходів, і радісно було спостерігати, як весело діти проводять час у колі родини. У всіх би так… Але є малеча, яку спіткала біда, тяжка і підступна хвороба, і яка дійсно потребує щоденного захисту: лікарів, батьків, благодійних донорів, просто небайдужих громадян.

Понад 79 мільйонів гри­вень передбачили в бюджеті Черкас для ремонту та переоснащення лікарень су­часним обладнанням

Понад 79 мільйонів гри­вень цього року передбачили в бюджеті Черкас для переоснащення лікарень су­часним обладнанням та для ре­монту закладів. Про це повідомив заступник місь­кого голови Черкас Ігор Волошин в інформаційному бюлетні міста, пише Економіка сьогодення.

Через мережу аптечних закладів області збільшилася реалізація фармацевтичних товарів

За даними Головного управління статистики у Черкаській області станом на 1 січня 2019 року через мережу аптечних закладів області було реалізовано фармацевтичних товарів на суму 1540,4 млн.грн, що у порівнянних цінах

Соколівська громада збирає продукти харчування для Жашківської районної лікарні

Жашківська районна лікарня звернулася до жителів Соколівської громади з проханням надати допомогу у забезпеченні хворих стаціонарного відділення продуктами харчування – овочами, пише Економіка сьогодення. Керівництво громади визначило місця збору продукції:  

На Черкащині молоді лікарі не поспішають працевлаштовуватися у сільських амбулаторіях

З метою підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості Черкаської області заплановано для будівництва 23 лікарські амбулаторії, з них 12 – амбулаторії монопрактики та 11 – медичні заклади групової практики. На якій стадії нині будівництво амбулаторій загальної практики-сімейної медицини,

Ремонт медичної установи у Христинівці обійшовся у понад 1,5 мільйона гривень

Центр первинної медико-санітарної допомоги відкрили цієї суботи у приміщенні Христинівської центральної районної лікарні. Привітали медичний персонал закладу на чолі з керівником Ольгою Калініною влада та підприємці району, пише Економіка сьогодення.

На Черкащині за гроші громади районну поліклініку укомплектували сучасними кондиціонерами

У Шполянській районній поліклініці встановили сучасні кондиціонери. Їх закупили у кількості 5 штук за бюджетні кошти  Шполянської міської об’єднаної громади, пише Економіка сьогодення. Новими кондиціонерами облаштували   найбільш жаркі кімнати поліклінічного приміщення, а саме,

На Черкащині стали більше виробляти фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів

За підсумками січня–квітня 2019 р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–квітнем 2018 р. становив 100,7%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Уманську дитячу міську лікарню забезпечили сучасним приладом для діагностики неврологічних захворювань

У місті Умань зареєстровано 42 дитини з епілептичним синдромом. Вони потребують постійного медичного контролю, який здійснюється за допомогою сучасного апарата – електроенцефалографа. На жаль, за весь період існування, а це майже 60 років, в Уманській дитячій міській лікарні не було такого приладу.