Найбільше на Черкащині зросли в ціні фрукти

Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що споживчі ціни по області у травні 2019 р. порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,5%, пише Економіка сьогодення.

Новий відгодівельний комплекс почне роботу на Черкащині

Майданчик для відгодівлі бичків СОК «Бики Черкащини», реконструкцію якого підтримує Агентство США з міжнародного розвитку USAID вже зовсім скоро прийматиме першу партію бичків, пише Економіка сьогодення.

На Черкащині на свинофермі замкнутого циклу вирощують елітних свиней

У Тальнівському районі на Черкащині працює фермерське господарство замкнутого циклу «Агра». Тут вирощують свиней елітних порід, виготовляють для них корми, мають власне холодильне обладнання, а також будують забійний цех. Повідомляє viche.ck.ua.

Черкаським бізнесменам пропонують взяти участь у грантовому проекті

Смілянський міськрайонний  центр зайнятості повідомляє власників малого та середнього бізнесу про можливість подати заявку на участь у гранті від програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (скорочено-КЕУ). Програма реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.». Дедлайн – 29 лютого 2020 року, пише Економіка сьогодення.

Найбільше вакансій налічується на підприємствах переробної промисловості Черкащини

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 травня 2019 року зросла на 2,8%, у порівнянні до відповідної дати минулого року, та становила 1330 одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 596 пропозицій роботи, отримана з інших джерел, пише Економіка сьогодення.

На території Байбузівської сільради самовільно зайнята земельна ділянка площею 119 га

Черкаською місцевою прокуратурою направлено до Черкаського районного суду Черкаської області обвинувальний акт, стосовно особи К., яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України, а саме – в самовільному зайнятті земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику.

Мер Черкас пропонує бути боярином для весільних пар міста протягом літніх місяців

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запропонував закоханим парам Черкас свої послуги – бути  боярином на їхньому весіллі і особисто завозити весільну пару на авто до РАЦСу.

Майже півмільйона гривень надійшло у квітні до бюджетів Черкащини за результатами земельних торгів

Минулого місяця на електронних аукціонах, що відбулися на базі ДП «СЕТАМ» (https://setam.net.ua), продано права оренди чотирьох  земельних ділянок загальною площею 46,45 га. У результаті торгів, організованих Головним управлінням

Черкаська область на 14 місці по здорожчанню молочних продуктів

З початку року ціни на молоко та інші молочні вироби збільшилися на 3,2% (із 228,7 гривень до 236,1). Про це на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” повідомив голова української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пишеПро все.

Приготувати квас в домашніх умовах цього року черкащанам буде дорожче на 12%

Наскільки подорожчав білий квас, виготовлений в домашніх умовах, за рік за середніми цінами великих продуктових мереж, станом на травень 2018 і 2019 років, підрахував на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” голова української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.