У Степанецькій ОТГ пройшли перші земельні торги

Вчора, 8 серпня, товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України  в селі Степанці, що на Канівщині,  провела перші земельні торги з продажу права оренди у формі аукціону, пише Економіка сьогодення.

Сільськогосподарське товариство Чорнобаївського району безоплатного використовувало земельну ділянку

Рішенням господарського суду Черкаської області задоволено позовну заяву Золотоніської місцевої прокуратури про стягнення доходу, отриманого від безпідставно набутого майна, на користь держави, пише Економіка сьогодення.

Бельгійський фермер може зазнати збитків у 20 млн грн через дії місцевого РЕМ

В селі Деньги Золотоніського району Черкаської області на полі №4 Чорнобаївський РЕМ закопав 28 бетонних опор вистою понад 4 м. Бельгійський фермер Том Ван Гоі, який очолює ТОВ «Гранекс-Черкаси» та обробляє ці землі, переконаний, що так з ним вирішили розібратися конкуренти. Про це повідомляють «Вечірні Черкаси», пише Економіка сьогодення.

На Черкащині обмолочено 117 тис. га зернових

Аграрії Черкащини активно здійснюють збирання зернових та зернобобових культур і озимого ріпаку, пише Економіка сьогодення. Станом на 18 липня в області обмолочено 117 тис. га зернових

На підприємствах Черкащини збільшується сума заборгованості з виплати заробіної плати

Упродовж травня 2019 р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в економіці області збільшилась на 2,4%, або на 0,9 млн.грн і на 1 червня 2019 р. становила 37,3 млн.грн, що дорівнює 2,0% фонду оплати праці, нарахованого за травень 2019 р., пише Економіка сьогодення.

Антимонопольний комітет підозрює групу «МХП» у зловживанні монопольним становищем на ринку курятини

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розслідування дій групи «МХП» Юрія Косюка на ринку курятини за ознаками зловживання монопольним становищем. Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв на своїй сторінці у мережі  у Facebook.

Черкаські виробники з 6 серпня повинні вказувати на упаковці продуктів алергени

Із 6 серпня в Україні набуде чинності закон про маркування харчових продуктів, який, зокрема, зобов’яже виробників зазначати на упаковці вміст алергенів, пише Економіка сьогодення.

26 фермерських господарств Черкащини отримають фінансову допомогу

До реєстру претендентів-фермерів на отримання державної фінансової допомоги увійшло 26 господарств (загальна сума допомоги – 12,1 млн грн). Про це інформує Департамент агропромислового розвитку ОДА, де днями відбулось засідання конкурсної комісії, пише Економіка сьогодення.

Найбільше на Черкащині зросли в ціні фрукти

Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що споживчі ціни по області у травні 2019 р. порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,5%, пише Економіка сьогодення.

Новий відгодівельний комплекс почне роботу на Черкащині

Майданчик для відгодівлі бичків СОК «Бики Черкащини», реконструкцію якого підтримує Агентство США з міжнародного розвитку USAID вже зовсім скоро прийматиме першу партію бичків, пише Економіка сьогодення.